Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Annika Schleuová na OH mlátila koně. Půjde za to k soudu

Německá moderní pětibojařka Annika Schleuová a její trenérka Kim Raisnerová se dostaly do pořádné šlamastiky. Pětibojařka během závodů bičíkem necitlivě mlátila do svého koně, trenérka ji potom v tomto chování podporovala. Obě nyní čeká soud.

Annika-schleuová
Annika Schleuová se údajně dopustila týrání zvířat. / Zdroj: London News Time

Žalobu na Anniku Schleuovou a Kim Raisnerovou podal Německý svaz na ochranu zvířat. Podle žaloby se ženy dopustily týrání zvířat.

Schleuová měla závod perfektně rozjetý, už od třetí disciplíny bylo jasné, že bude útočit na zlato. Před parkourem si ovšem vylosovala koně s názvem Saint Boy a ten ji odmítl poslušnost.

Závodnice se bezmocí rozplakala a pak za povzbuzování své trenérky koně opakovaně udeřila bičíkem. Sama trenérka pak koně udeřila taky.

Annika Schleuová jako exemplární příklad

“Na olympijské zlato fixovaná sportovkyně je samozřejmě v mimořádném stresu. Ale to není ani v nejmenším omluva pro týrání zvířat. Ve výkonnostním sportu lidí nemají zvířata co pohledávat. Naše oznámení slouží i k principiálnímu řešení tohoto problému”, napsal prezident Německého svazu na ochranu zvířat Thomas Schröder.

Část incidentu můžete shlédnout v přiloženém twitterovém příspěvku.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Olympijská šampionka Wilsonová skončila v nemocnici kvůli Covid-19, i přestože byla očkovaná
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama