Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Jamajský překážkář vyhrál olympijské zlato díky ženě, která porušila covidová opatření

Jamajský překážkář Hansle Parchment se podělil o příběh, který by se mohl zařadit do sbírky pohádek. Posuďte sami.

jamajsky-prekazkar-Hansle-Parchment
Jamajský překážkář ukázal, že má srdce ze zlata. / Zdroj: Today in 24 English

Jamajský překážkář Hansle Parchment si při cestě na semifinále v Tokiu spletl autobus a místo na stadion dojel k plaveckému bazénu. Čas se krátil a autobusem by to již zpátky nestihl, na poslední chvíli ho ovšem zachránila jedna z dobrovolnice duchapřítomným řešením.

Dobrovolnice Hansle Parchmentovi vložila několik bankovek a zavolala mu taxík, který ho rychle přemístil na místo, kde měl skutečně být. Tímto krokem dobrovolnice porušila covidový protokol, vyplatilo se to ovšem jak běžcovi, tak i jí.

Hansle Parchment v semifinále na 110 metrů překážek doběhl druhý za Grantem Hollowayem z USA a postoupil do finále. V něm potom nenašel žádného přemožitele a radoval se ze zlaté medaile.

Jamajský překážkář má srdce na pravém místě

Hansle Parchment však nezapomněl, kdo měl na jeho úspěchu podíl. Dobrovolnici vyhledal a kromě vrácených peněz ji věnoval tričko s podpisem. Dobrovolnice jakožto velká sportovní fanynka tento dar přitom s díky přijala.

O svůj příběh se olympijský šampion podělil také na sociálních sítích, kde rozpoutal vlnu nadšených příspěvků a emocí. Většina lidí se shodne na tom, že jamajský sprinter je prostě borec a kromě zlaté medaile za překážky by měl dostat zlatou medaili také za své chování.

  Olympijská šampionka Wilsonová skončila v nemocnici kvůli Covid-19, i přestože byla očkovaná
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama