Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Jamajský překážkář vyhrál olympijské zlato díky ženě, která porušila covidová opatření

Jamajský překážkář Hansle Parchment se podělil o příběh, který by se mohl zařadit do sbírky pohádek. Posuďte sami.

jamajsky-prekazkar-Hansle-Parchment
Jamajský překážkář ukázal, že má srdce ze zlata. / Zdroj: Today in 24 English

Jamajský překážkář Hansle Parchment si při cestě na semifinále v Tokiu spletl autobus a místo na stadion dojel k plaveckému bazénu. Čas se krátil a autobusem by to již zpátky nestihl, na poslední chvíli ho ovšem zachránila jedna z dobrovolnice duchapřítomným řešením.

Dobrovolnice Hansle Parchmentovi vložila několik bankovek a zavolala mu taxík, který ho rychle přemístil na místo, kde měl skutečně být. Tímto krokem dobrovolnice porušila covidový protokol, vyplatilo se to ovšem jak běžcovi, tak i jí.

Hansle Parchment v semifinále na 110 metrů překážek doběhl druhý za Grantem Hollowayem z USA a postoupil do finále. V něm potom nenašel žádného přemožitele a radoval se ze zlaté medaile.

Jamajský překážkář má srdce na pravém místě

Hansle Parchment však nezapomněl, kdo měl na jeho úspěchu podíl. Dobrovolnici vyhledal a kromě vrácených peněz ji věnoval tričko s podpisem. Dobrovolnice jakožto velká sportovní fanynka tento dar přitom s díky přijala.

O svůj příběh se olympijský šampion podělil také na sociálních sítích, kde rozpoutal vlnu nadšených příspěvků a emocí. Většina lidí se shodne na tom, že jamajský sprinter je prostě borec a kromě zlaté medaile za překážky by měl dostat zlatou medaili také za své chování.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama