Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Štrikující olympijský vítěz Tom Daley se stal hitem internetu, plete prý pro uklidnění před závody

Sedmadvacetiletý britský skokan do vody Tom Daley se překvapivě nestal hvězdou internetu díky svým skvělým výkonům na skokanském prkně, ale díky svému netradičnímu koníčku.

tom-daley-pleteni
Tom Daley má netradičního koníčka. / Zdroj: Instagram

Zmiňovaným koníčkem je obyčejné pletení svetrů, oblečků pro psy a dalších zajímavých „vychytávek“, například i obalů na medaile.

Mladičký sportovec si pletení bere dokonce i na tribuny, z nichž po očku sleduje další olympijské sportovce. Právě fotografie z tribuny se přitom stala tzv. „virálem“. Na této fotografii plete obleček pro psa svého kamaráda.

Toma Daleyho, i díky jeho netradičnímu koníčku, začíná sledovat stále více lidí. To všestranně nadaný hráč chce využít pro dobrou věc – vybírá totiž peníze pro organizaci The Brain Tumor Charity, která pomáhá lidem překonat problémy spojené s nádorem na mozku. Právě na rakovinu mu totiž v roce 2011 zemřel jeho otec.

Tom Daley se pletením uklidňuje

Zatím nejkrásnější pletený výtvor Toma Daleyho je bílý svetr s britským emblémem a japonskými nápisy a logy, která odkazují na letošní Olympijské hry. Tento svetr si prý nadějný skokan udělal na památku na tyto olympijské hry.

A co Tom Daley říká k samotnému pletení? Tento koníček ho prý nesmírně uklidňuje a to především před závody.

Číst
Nizozemci se kvůli možné špionáži na OH vzdají mobilů a počítačů
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kapitán a lídr gabonské reprezentace Pierre-Emerick Aubameyang se vrací z Afrického poháru národů zpět do Arsenalu. Vinu na tom nesou potíže se srdcem, které...

Ostatní

Po více než šesti týdnech se vrátili z Antarktické expedice na Mt.Vinson a jižní pól domů do České republiky čeští polárníci Petr Horký a...

Fotbal

Cristiano Ronaldo uvedl, že jeho fotbalovými vzory byli brazilské legendy Ronaldinho a Ronaldo Nazario. Zároveň však nezapomněl zavtipkovat o tom, že vyhrál více individuálních...

Fotbal

Dva nejdražší hráči současnosti budou s největší pravděpodobností v nejbližší době měnit dres. Zatímco u Kyliana Mbappého to bude nejspíše zadarmo, jelikož mu končí...

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama