Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Štrikující olympijský vítěz Tom Daley se stal hitem internetu, plete prý pro uklidnění před závody

Sedmadvacetiletý britský skokan do vody Tom Daley se překvapivě nestal hvězdou internetu díky svým skvělým výkonům na skokanském prkně, ale díky svému netradičnímu koníčku.

tom-daley-pleteni
Tom Daley má netradičního koníčka. / Zdroj: Instagram

Zmiňovaným koníčkem je obyčejné pletení svetrů, oblečků pro psy a dalších zajímavých „vychytávek“, například i obalů na medaile.

Mladičký sportovec si pletení bere dokonce i na tribuny, z nichž po očku sleduje další olympijské sportovce. Právě fotografie z tribuny se přitom stala tzv. „virálem“. Na této fotografii plete obleček pro psa svého kamaráda.

Toma Daleyho, i díky jeho netradičnímu koníčku, začíná sledovat stále více lidí. To všestranně nadaný hráč chce využít pro dobrou věc – vybírá totiž peníze pro organizaci The Brain Tumor Charity, která pomáhá lidem překonat problémy spojené s nádorem na mozku. Právě na rakovinu mu totiž v roce 2011 zemřel jeho otec.

Tom Daley se pletením uklidňuje

Zatím nejkrásnější pletený výtvor Toma Daleyho je bílý svetr s britským emblémem a japonskými nápisy a logy, která odkazují na letošní Olympijské hry. Tento svetr si prý nadějný skokan udělal na památku na tyto olympijské hry.

A co Tom Daley říká k samotnému pletení? Tento koníček ho prý nesmírně uklidňuje a to především před závody.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama