Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Štrikující olympijský vítěz Tom Daley se stal hitem internetu, plete prý pro uklidnění před závody

Sedmadvacetiletý britský skokan do vody Tom Daley se překvapivě nestal hvězdou internetu díky svým skvělým výkonům na skokanském prkně, ale díky svému netradičnímu koníčku.

tom-daley-pleteni
Tom Daley má netradičního koníčka. / Zdroj: Instagram

Zmiňovaným koníčkem je obyčejné pletení svetrů, oblečků pro psy a dalších zajímavých “vychytávek”, například i obalů na medaile.

Mladičký sportovec si pletení bere dokonce i na tribuny, z nichž po očku sleduje další olympijské sportovce. Právě fotografie z tribuny se přitom stala tzv. “virálem”. Na této fotografii plete obleček pro psa svého kamaráda.

Toma Daleyho, i díky jeho netradičnímu koníčku, začíná sledovat stále více lidí. To všestranně nadaný hráč chce využít pro dobrou věc – vybírá totiž peníze pro organizaci The Brain Tumor Charity, která pomáhá lidem překonat problémy spojené s nádorem na mozku. Právě na rakovinu mu totiž v roce 2011 zemřel jeho otec.

Tom Daley se pletením uklidňuje

Zatím nejkrásnější pletený výtvor Toma Daleyho je bílý svetr s britským emblémem a japonskými nápisy a logy, která odkazují na letošní Olympijské hry. Tento svetr si prý nadějný skokan udělal na památku na tyto olympijské hry.

A co Tom Daley říká k samotnému pletení? Tento koníček ho prý nesmírně uklidňuje a to především před závody.

  Olympijská šampionka Wilsonová skončila v nemocnici kvůli Covid-19, i přestože byla očkovaná
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama