Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Kanoistce Jessice Foxové pomohl k výhře na OH kondom

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

jessica-fox
Jessica Fox si vyjela první místo s kondomem na kajaku. / Zdroj: iDnes

Jessica Foxová si v úterním závodu kajakářek vyjela bronzovou medaili, během závodu však poškodila špičku svého kajaku. Aby se mohla zúčastnit i závodu, který se jel o dva dny později, tedy ve čtvrtek, muselo dojít k opravě.

Člen servisního týmu Jessicy Foxové přitom zhodnotil, že nejúčinnějším způsobem opravy proděravělé špičky kajaku bude pánská ochrana. Tu pak navlékl na špičku podobně, jako v instruktážním videu výrobců kondomů. A zafungovalo to.

Kondom na kajaku Jessice Foxové pomohl

Jessica Foxová ve čtvrtečním závodu zajela nejlepší čas a k bronzové medaili přidala zlatou.

V cíli se nová australská hrdinka přiznala, že před závody byla velice nervózní. Prý si pár hodin před závodem dala zmrzlinu, kterou pak z nervozity vyzvracela.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama