Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Rumunský trenér před zápasem profackoval svou svěřenkyni, fanoušci jsou zděšeni

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy kimona a nejprve s ní pořádně zacloumal, načež ji vlepil ještě pár facek. 

cluadia-pusy
Kouč profackoval svou svěřenkyni a schytal to od fanoušků. / zdroj: iDnes

Toto vystoupení doslova zděsilo fanoušky, kteří pak na sociálních sítích začali šířit peprné komentáře a dokonce i výhružky.

Incident se nelíbil ani Mezinárodní judistické federaci, která trenérovi udělila varování: “Judo je výchovný sport a nelze v něm tolerovat takové chování” uvedla judistická federace na svém twitterovém účtu.

Cluaudia Pusy se nakonec zastala samotná judistka. Dvaatřicetiletá rodačka z polského Belchatówa, která reprezentuje Německo, taktéž na sociální sítě napsala:

“Trenéra jsem o to požádala, takže ho prosím z ničeho neobviňujte. Před svými zápasy to potřebuji, abych se vyburcovala k dobrému výkonu. Trenér dělá to, co po něm chci.”

Trajdošové však ani ostré povzbuzení k výhře nestačilo. S Maďarkou Szofi Özbasovou jednoznačně prohrála.

  Olympijská šampionka Wilsonová skončila v nemocnici kvůli Covid-19, i přestože byla očkovaná
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama