Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Rumunský trenér před zápasem profackoval svou svěřenkyni, fanoušci jsou zděšeni

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy kimona a nejprve s ní pořádně zacloumal, načež ji vlepil ještě pár facek. 

cluadia-pusy
Kouč profackoval svou svěřenkyni a schytal to od fanoušků. / zdroj: iDnes

Toto vystoupení doslova zděsilo fanoušky, kteří pak na sociálních sítích začali šířit peprné komentáře a dokonce i výhružky.

Incident se nelíbil ani Mezinárodní judistické federaci, která trenérovi udělila varování: „Judo je výchovný sport a nelze v něm tolerovat takové chování“ uvedla judistická federace na svém twitterovém účtu.

Cluaudia Pusy se nakonec zastala samotná judistka. Dvaatřicetiletá rodačka z polského Belchatówa, která reprezentuje Německo, taktéž na sociální sítě napsala:

„Trenéra jsem o to požádala, takže ho prosím z ničeho neobviňujte. Před svými zápasy to potřebuji, abych se vyburcovala k dobrému výkonu. Trenér dělá to, co po něm chci.“

Trajdošové však ani ostré povzbuzení k výhře nestačilo. S Maďarkou Szofi Özbasovou jednoznačně prohrála.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama