Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Zápas mezi Dánskem a Finskem poznamenal kolaps hráče

Zápas EURO mezi Dánskem a Finskem měl obrovského favorita, první jmenovaný tým. Zápas od začátku naplňoval všechny předzápasové prognózy, když Dánové byli nesmírně nebezpeční a vypracovali si hned několik skvělých gólových šancí. Před koncem prvního poločasu se však na hřiště nečekaně sesunul dánský hráč Christian Eriksen.

Christian Eriksen
Christian Eriksen / Zdroj: Twitter

Christian Eriksen byl původně uveden do stabilizované polohy, během chvíle ho však zdravotníci rychle přetočili na záda a začali s masáží srdce. Následně se Eriksenovi spoluhráči seskupili tak, aby na oživovací pokusy nebylo vidět, proto nelze říct, zdali byl v akci také defibrilátor, kteří si zdravotníci na místo incidentu přinesli.

Oživovací pokusy probíhaly přibližně deset minut, následně Eriksen přišel k sobě a zdravotníci ho transportovali z hřiště a poté rovnou do nemocnice, kde zůstává i nyní.

Zápas byl po konci prvního poločasu přerušen. Hráči obou táborů však utkání chtěli dohrát ještě týž den, proto se UEFA rozhodla k jeho pokračování od 20:30 hodin.

Do druhého poločasu již Dánsko nastoupilo značně utlumené, brzy navíc dostalo smolný gól a pak už se to s ním vezlo. V 74. minutě Dánsko neproměnilo penaltu a ani několik málo následných pokusů a tak prohrálo 0:1.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

Nejen krásné branky a akce jsou k viděním na letošním Euru. Fotbalová komunita více než kdy dřív čelí mnohým gestům, z nichž některé mají...

EURO

Christian Eriksen, který bojoval o život v úvodním zápase Dánska na EURO 2020, musí být kvůli kolapsu operován. Shodlo se na tom několik odborníků...

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama