Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Zápas mezi Dánskem a Finskem poznamenal kolaps hráče

Zápas EURO mezi Dánskem a Finskem měl obrovského favorita, první jmenovaný tým. Zápas od začátku naplňoval všechny předzápasové prognózy, když Dánové byli nesmírně nebezpeční a vypracovali si hned několik skvělých gólových šancí. Před koncem prvního poločasu se však na hřiště nečekaně sesunul dánský hráč Christian Eriksen.

Christian Eriksen
Christian Eriksen / Zdroj: Twitter

Christian Eriksen byl původně uveden do stabilizované polohy, během chvíle ho však zdravotníci rychle přetočili na záda a začali s masáží srdce. Následně se Eriksenovi spoluhráči seskupili tak, aby na oživovací pokusy nebylo vidět, proto nelze říct, zdali byl v akci také defibrilátor, kteří si zdravotníci na místo incidentu přinesli.

Oživovací pokusy probíhaly přibližně deset minut, následně Eriksen přišel k sobě a zdravotníci ho transportovali z hřiště a poté rovnou do nemocnice, kde zůstává i nyní.

Zápas byl po konci prvního poločasu přerušen. Hráči obou táborů však utkání chtěli dohrát ještě týž den, proto se UEFA rozhodla k jeho pokračování od 20:30 hodin.

Do druhého poločasu již Dánsko nastoupilo značně utlumené, brzy navíc dostalo smolný gól a pak už se to s ním vezlo. V 74. minutě Dánsko neproměnilo penaltu a ani několik málo následných pokusů a tak prohrálo 0:1.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

Nejen krásné branky a akce jsou k viděním na letošním Euru. Fotbalová komunita více než kdy dřív čelí mnohým gestům, z nichž některé mají...

EURO

Christian Eriksen, který bojoval o život v úvodním zápase Dánska na EURO 2020, musí být kvůli kolapsu operován. Shodlo se na tom několik odborníků...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama