Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Novak Djokovič přislíbil svou účast na Olympijských hrách

Novak Djokovič potvrdil, že bude startovat na Olympijských hrách, které budou startovat už 21. července. 

novak-djokovic
Zdroj: OnlyMen

Novak Djokovič dříve vyjádřil svůj názor, že pokud se Olympijských her v Tokiu v této pandemické situaci budou moci zúčastnit diváci, budou příliš nebezpečné. A zároveň připustil, že v takové situaci by se Olympijských her nejspíše nezúčastnil.

Jak ovšem víme, japonské Olympijské hry nakonec proběhnou za zavřenými dveřmi, a tak Novak Djokovič svou účast znovu zvážil. Výsledek už znáte. Jeden z nejlepších tenistů současnosti důmyslnou zprávou na Twitteru oznámil, že ho v Japonsku uvidíme.

Novak Djokovič tento rok vyhrál všechny tři Grand Slamy – Australian Open, French Open i Wimbledon a do Japonska tak jede jako hlavní adept na zisk medaile.

Pod pěti kruhy bude Djokovič hrát už počtvrté, překvapivě na nich však doposud dokázal získat pouze bronz (Peking 2008). Před pěti lety v Rio de Janeiru ztroskotal hned v prvním kole v zápase s argentinským tenistou Juanem Martinem del Potrem. Absence zlaté medaile z Olympijských her je tak možná jeho hlavní motivace.

 

  Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu musí opustit OH kvůli rasistickým poznámkám
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Fotbal

Richarlison se v úvodním zápase Olympijských her v Tokiu 2021 blýsknul nádherným hatrickem, který stihl v úvodní polovině zápasu proti Německu. Svůj úspěch následně...

Atletika

Pořadatelé japonských Olympijských her opakovaně ubezpečovali vládu, že striktně dodržují covidový protokol, což byla jasná podmínka pro spuštění OH v zemi, která čelí stále...

Atletika

Předseda Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach opět veřejně varoval sportovce, aby při medailových ceremoniálech nedělali žádná politická gesta. Přitom zdůraznil, že ačkoliv se pravidla...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama