Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Novak Djokovič přislíbil svou účast na Olympijských hrách

Novak Djokovič potvrdil, že bude startovat na Olympijských hrách, které budou startovat už 21. července. 

novak-djokovic
Zdroj: OnlyMen

Novak Djokovič dříve vyjádřil svůj názor, že pokud se Olympijských her v Tokiu v této pandemické situaci budou moci zúčastnit diváci, budou příliš nebezpečné. A zároveň připustil, že v takové situaci by se Olympijských her nejspíše nezúčastnil.

Jak ovšem víme, japonské Olympijské hry nakonec proběhnou za zavřenými dveřmi, a tak Novak Djokovič svou účast znovu zvážil. Výsledek už znáte. Jeden z nejlepších tenistů současnosti důmyslnou zprávou na Twitteru oznámil, že ho v Japonsku uvidíme.

Novak Djokovič tento rok vyhrál všechny tři Grand Slamy – Australian Open, French Open i Wimbledon a do Japonska tak jede jako hlavní adept na zisk medaile.

Pod pěti kruhy bude Djokovič hrát už počtvrté, překvapivě na nich však doposud dokázal získat pouze bronz (Peking 2008). Před pěti lety v Rio de Janeiru ztroskotal hned v prvním kole v zápase s argentinským tenistou Juanem Martinem del Potrem. Absence zlaté medaile z Olympijských her je tak možná jeho hlavní motivace.

 

  Olympijská šampionka Wilsonová skončila v nemocnici kvůli Covid-19, i přestože byla očkovaná
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Tenis

Přesně za týden začíná poslední grandslam letošní sezony. Americký New York bude hostit již 141. ročník tohoto tenisového svátku. U této příležitosti se pojďme...

Tenis

Je to jen pár dnů zpátky, kdy tenisový velikán Roger Federer ohlásil, že se bude muset podrobit další operaci kolena. Nyní přichází další smutné...

Olympiáda

Běloruská atletka Cimanouská, která byla nucena opustit konání olympijských her nakonec přistála zdárně ve Varšavě. V Polsku by pak měla získat také politická azyl,...

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama