Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Smrt Diega Maradony byla zaviněna úmyslně, 7 zdravotníků vyšetřuje policie

Jeden z nejlepších fotbalistů všech Diego Maradona zemřel na podzim minulého roku za velmi podivných okolností. Původně byla jeho smrt prezentována jako přirozená, nyní však vyšlo najevo, že je za ní dost možná někdo zodpovědný.

diego-maradona
Smrt Diego Maradony byla nejspíš zaviněná. / Zdroj: FK Dukla Praha

Argentinská policie podle médií začala vyšetřovat zdravotnický personál, který měl Diega Maradonu v rukou těsně před jeho smrtí. Konkrétně se jedná o doktora Leopolda Luqueho, který Maradonovi provedl operaci mozku, a dále dvě zdravotní sestry, koordinátora sester, dalšího lékaře, psychologa a Maradonovu psychiatričku Agustinu Cosachovou.

Zdravotnický personál je konkrétně obviněn z toho, že zanedbal svoje povinnosti. Kdyby prý postupoval podle pravidel zdravotnické komory, Diego Maradona by dnes mohl ještě žít.

Pokud se prokáže jejich vina, mohou dostat až 25 let ve vězení.

  Mario Balotelli oslavil gól před trenérem, který o něm řekl, že je "bez mozku"
1 Comment

1 Comment

  1. Lucie Smirnova

    21. 5. 2021 at 17:58

    Některým lékařům bohužel hypokratova přísaha nic neříká 😞😔.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Tragický příběh má za sebou i tragický konec. Bývalý francouský obránce Jean-Pierre Adams, který v důsledku špatně podaných anestetik upadl v roce 1982 do...

EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý uveřejnil oficiální nominaci pro EURO 2020. Na soupisce najdeme tři brankáře, osm obránců, deset záložníků a čtyři útočníky.

Fotbal

Srdjan Plavšič se po několika dnech mlžení konečně přiznal k tomu, že na Spartě neprodlouží. Situace je o to pikantnější, že jeho novým působištěm bude...

Fotbal

Anglická Premier League je sice aktuálně, soudě podle obsazení pokročilých fází Ligy Mistrů a Evropské ligy, jednou z nejsilnějších lig na světě, ryze anglického finále...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama