Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Covid outbreak v týmu Italů, pár dní před šampionátem musí vyměnit většinu hráčů!

Italové na MS v hokeji 2021 řeší nevídaný problém. Testy na onemocnění covid-19 v dění šampionátu neprošlo celkem 15 hráčů a trenérů.

covid-outbreak-italie
Itálie musí vyměnit téměř celý tým kvůli pozitivním testům na covid-19. / Zdroj: iihf.com

Italský tým situaci pochopitelně musí řešit povoláním „záložníků“, jelikož se však nejedná o žádnou hokejovou velmoc, mezi možnými adepty je například teprve šestnáctiletý brankář Damian Clara, prospekt z hokejové akademie Red Bull Salzburg.

Někteří hráči by se podle dostupných zdrojů mohli do týmu vrátit, musí se však prokázat negativním testem na koronavirus. A protože Itálie hraje první zápas v pátek od 15:15 hodin, po tomto termínu už na soupisku nepůjde dopsat zase tolik hokejistů.

Itálie je v hierarchii MS v hokeji hraniční tým, který neustále pendluje mezi první a druhou výkonnostní skupinou. Letos se ovšem z první skupiny nedá sestoupit, takže Italové mohou být celkem v pohodě – tak jako tak by nejspíš velký výsledek na šampionátu neuhráli, ostatní pak mají tzv. „posychrované“.

  Předseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král byl agentem StB!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

7.9.2011. Den, který zasáhl nejen hokej, ale celý profesionální sport. A to globálně. Včera to bylo přesně deset let, co spadlo letadlo s celým...

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Hokej

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama