Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Karma je zdarma? Kamara je kvůli nadávkám papežovi v hledáčku policie

V České republice vysoce nenáviděný finský fotbalista Glen Kamara, který na jaře obvinil z rasismu Ondřeje Kúdelu, se dostal do hledáčku policie kvůli nahrávce z mistrovských oslav.

glen-kamara
Zdroj: Dailyrecord.co.uk

Na nahrávce je zachyceno, jak Glen Kamara společně s několika dalšími týmovými kolegy zpívá populární hit Sweet Caroline a v jedné sloce přitom křičí „F*uck the pope“ (j*bat papeže). To se přitom nelíbí jak soupeřům z Celticu, kteří jsou silně katolicky zaměření, tak i spoustě dalších fanoušků (a to nejen z českých zemích).

Pod nahrávkou na sociálních sítích se množí komentáře, ze kterých je jasně patrné pohoršení a zklamání. Fanoušci Kamarovi vystoupení pochopitelně vyčítají a to především v souvislosti s jeho extempore v rámci Evropské ligy. Mezi příkladné komentáře patří: „Toto je ten samý hráč, který před pár týdny plakal kvůli rasistické urážce jako malý kluk…“, případně: „A co teď? Hanba vám a UEFA. Za rasistickou urážku jste bez důkazů odsoudili Ondřeje Kúdelu pouze na základě tohoto ho*na“.

V záplavě pohoršených komentářů se však najdou i komentáře, ve kterých lidé vyjadřují pochybnosti nad pravostí audio stopy. Co na to skotská policie?

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý uveřejnil oficiální nominaci pro EURO 2020. Na soupisce najdeme tři brankáře, osm obránců, deset záložníků a čtyři útočníky.

Fotbal

Aféra Ondřeje Kúdely, který údajně rasisticky napadl Glena Kamaru při odvetném utkání Evropské ligy, ještě stále nekončí. Ačkoli UEFA již vynesla rozsudky a potrestáni...

Fotbal

Je to již déle než týden, co pražská Slavia vyřadila v osmifinále Evropské ligy skotské Rangers. V nepohledném zápase byli hráči Slavie okopáváni a...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama