Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Karma je zdarma? Kamara je kvůli nadávkám papežovi v hledáčku policie

V České republice vysoce nenáviděný finský fotbalista Glen Kamara, který na jaře obvinil z rasismu Ondřeje Kúdelu, se dostal do hledáčku policie kvůli nahrávce z mistrovských oslav.

glen-kamara
Zdroj: Dailyrecord.co.uk

Na nahrávce je zachyceno, jak Glen Kamara společně s několika dalšími týmovými kolegy zpívá populární hit Sweet Caroline a v jedné sloce přitom křičí „F*uck the pope“ (j*bat papeže). To se přitom nelíbí jak soupeřům z Celticu, kteří jsou silně katolicky zaměření, tak i spoustě dalších fanoušků (a to nejen z českých zemích).

Pod nahrávkou na sociálních sítích se množí komentáře, ze kterých je jasně patrné pohoršení a zklamání. Fanoušci Kamarovi vystoupení pochopitelně vyčítají a to především v souvislosti s jeho extempore v rámci Evropské ligy. Mezi příkladné komentáře patří: „Toto je ten samý hráč, který před pár týdny plakal kvůli rasistické urážce jako malý kluk…“, případně: „A co teď? Hanba vám a UEFA. Za rasistickou urážku jste bez důkazů odsoudili Ondřeje Kúdelu pouze na základě tohoto ho*na“.

V záplavě pohoršených komentářů se však najdou i komentáře, ve kterých lidé vyjadřují pochybnosti nad pravostí audio stopy. Co na to skotská policie?

Číst
Rozhodčí zemřel na vnitřní krvácení poté, co ho napadli fanoušci za červenou kartu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý uveřejnil oficiální nominaci pro EURO 2020. Na soupisce najdeme tři brankáře, osm obránců, deset záložníků a čtyři útočníky.

Fotbal

Aféra Ondřeje Kúdely, který údajně rasisticky napadl Glena Kamaru při odvetném utkání Evropské ligy, ještě stále nekončí. Ačkoli UEFA již vynesla rozsudky a potrestáni...

Fotbal

Je to již déle než týden, co pražská Slavia vyřadila v osmifinále Evropské ligy skotské Rangers. V nepohledném zápase byli hráči Slavie okopáváni a...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama