Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Chance Liga bude pokračovat semifinálem

Čtvrtfinále hokejové Chance Ligy přineslo strhující podívanou, nečekané zvraty a zajímavé výsledky. Kdo postoupil do dalších vyřazovacích bojů a kdo se s kým utká v rámci semifinále Chance Ligy? Na to se podíváme v našem článku.

Chance liga
Chance liga | zdroj: hokej.cz

Pohodové série

Poměrně pohodovou sérii má za sebou Kladno proti Slávii. Tomu se podařilo zvítězit 4:1 na zápasy a bez zbytečného dramatu postupují do semifinále. Podobně na tom je také jeho soupeř z Poruby, který převálcoval Přerov 4:0 na zápasy a bude vstupovat do semifinálové série poměrně odpočatý.

Zvraty

Zajímavé ovšem byly další série. Na postup se poměrně hodně nadřela Jihlava. Litoměřice se nechtěly dát zadarmo, vždyť také v sérii vedly 3:1. Dukla ale nakonec zabrala a na řadu tak přišel sedmý zápas, ve kterém Jihlava vyhrála 3:1 a postoupila tak do semifinále.

Chance Liga bude pokračovat semifinálem

Hokejisté Jihlavy | zdroj: idnes.cz

Další série mezi Vrchlabím a Vsetínem byla také napínavá, avšak rozhodně nezaznamenala takové zvraty, jako v předchozích zápasech. Vsetín si dokráčel pro celkem pohodlnou výhru 4:2 na zápasy a v semifinále pak vyzve právě Jihlavu.

Semifinále klepe na dveře

Již 2. dubna bude Chance Liga pokračovat semifinálem. Narazí na sebe dvojice Kladno vs. Poruba a Vsetín vs. Dukla Jihlava. Uvidíme, který z týmů postoupí až do finále, kde se týmy utkají o to, aby postoupili do nejvyšší hokejové ligy v České republice.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jako jediný český zástupce se fotbalová Slavia probojoval do jarní části evropských pohárů. Po kontroverzním druhém utkání na půdě skotského Rangers postoupila do čtvrtfinále,...

Hokej

Boston získal do svého týmu velmi zvučnou posilu! Z Buffala k Bruins míří útočník Taylor Hall. O něj mělo zájem hned několik klubů NHL,...

Basket

Koncept supertýmu, který má ve své sestavě dva až tři špičkové hráče, je, zdá se, přežitek. V NBA se zformoval tým, který má ve...

Reklama