Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Chance Liga bude pokračovat semifinálem

Čtvrtfinále hokejové Chance Ligy přineslo strhující podívanou, nečekané zvraty a zajímavé výsledky. Kdo postoupil do dalších vyřazovacích bojů a kdo se s kým utká v rámci semifinále Chance Ligy? Na to se podíváme v našem článku.

Chance liga
Chance liga | zdroj: hokej.cz

Pohodové série

Poměrně pohodovou sérii má za sebou Kladno proti Slávii. Tomu se podařilo zvítězit 4:1 na zápasy a bez zbytečného dramatu postupují do semifinále. Podobně na tom je také jeho soupeř z Poruby, který převálcoval Přerov 4:0 na zápasy a bude vstupovat do semifinálové série poměrně odpočatý.

Zvraty

Zajímavé ovšem byly další série. Na postup se poměrně hodně nadřela Jihlava. Litoměřice se nechtěly dát zadarmo, vždyť také v sérii vedly 3:1. Dukla ale nakonec zabrala a na řadu tak přišel sedmý zápas, ve kterém Jihlava vyhrála 3:1 a postoupila tak do semifinále.

Chance Liga bude pokračovat semifinálem

Hokejisté Jihlavy | zdroj: idnes.cz

Další série mezi Vrchlabím a Vsetínem byla také napínavá, avšak rozhodně nezaznamenala takové zvraty, jako v předchozích zápasech. Vsetín si dokráčel pro celkem pohodlnou výhru 4:2 na zápasy a v semifinále pak vyzve právě Jihlavu.

Semifinále klepe na dveře

Již 2. dubna bude Chance Liga pokračovat semifinálem. Narazí na sebe dvojice Kladno vs. Poruba a Vsetín vs. Dukla Jihlava. Uvidíme, který z týmů postoupí až do finále, kde se týmy utkají o to, aby postoupili do nejvyšší hokejové ligy v České republice.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Byl to nervy drásající souboj až do konce. Sedm utkání čekalo na hokejisty Kladna a jihlavské Dukly. Poslední rozhodující zápas ale nakonec v domácím prostředí...

Hokej

Druhá nejvyšší hokejová soutěž již začala také vyřazovací boje. Letošní play-off má úplně jiné parametry než předchozí sezony. Tým, který dokáže zvítězit postupuje do...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama