Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Začalo play-off Chance ligy

Druhá nejvyšší hokejová soutěž již začala také vyřazovací boje. Letošní play-off má úplně jiné parametry než předchozí sezony. Tým, který dokáže zvítězit postupuje do Extraligy ledního hokeje. To je jistě lákavá nabídka. Které týmy postoupili a jak se jim momentálně daří? Zatím máme odehrané dva zápasy z každé série, což nám může napovědět.

Chance liga
Chance liga | zdroj: hokej.cz

Přerov vs. Poruba

Přerov s Porubou jsou první čtvrtfinálovou dvojicí. Včerejší zápas dokázala Poruba vyhrát až v prodloužení, kdy na ledě Přerova vyhrála 2:3. Dnešní zápas dokázala Poruba již vyhrát jednoznačným výsledkem 2:5. Další dva zápasy již hraje Poruba doma a dá se předpokládat, že i zde to budou hladká vítězství. 

Jihlava vs. Litoměřice

Druhá dvojice je již vyrovnanější. Aktuální série je momentálně 1:1. Včerejší zápas dokázala vyhrát Jihlava těsným výsledkem 2:1. Dnešní zápas ale již ovládly Litoměřice, které vyhrály poměrně vysoko 1:4. Za pár dní se série přesouvá do Litoměřic, kde jistě uvidíme opět velmi vyrovnaný hokej, který přinese příležitost vyhrát oběma týmům.

Vrchlabí vs. Vsetín

Velmi vyrovnanou sérii slibuje také Vrchlabí proti Vsetínu. Včerejší zápas dokázal vyhrát Vsetín, a to těsným výsledkem 2:3. I dnešní výsledek byl velmi vyrovnaný, v něm ale dokázal zvítězit domácí tým a to poměrem 4:3. Vsetín by se jistě velmi rád podíval zpátky do hokejové extraligy. Čeká ho ale ještě velmi dlouhá a nevyzpytatelná cesta.

Kladno vs. Slávie

Také zápas Kladna se Slávií byl velice vyrovnaný, respektive oba dva zápasy. První si Kladno připsalo výhru 3:1 a s napětím se očekával dnešní duel. Ten se nakonec dostal až do prodloužení, ve kterém ale Kladno zvítězilo 2:1 a ujalo se tak vedení v celé sérii 2:0. Kladno i Slávie by rádi opět nakoukly do extraligy ledního hokeje.

Jen vítěz postupuje

Jak bylo psáno výše. Letošní play-off má zkrátka grády díky tomu, že vítěz Chance ligy postupuje do extraligy ledního hokeje. Tedy, samozřejmě v případě, že budou splňovat podmínky pro nejvyšší hokejovou ligu. To by ale neměl být zase tak velký problém. Uvidíme, který z tým nakonec rozšíří stávající čtrnáctku týmů.

1 Comment

1 Comment

  1. Roman

    21. 3. 2021 at 17:30

    Kdo postoji vrátit sem Vrchlabí

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Byl to nervy drásající souboj až do konce. Sedm utkání čekalo na hokejisty Kladna a jihlavské Dukly. Poslední rozhodující zápas ale nakonec v domácím prostředí...

Hokej

Čtvrtfinále hokejové Chance Ligy přineslo strhující podívanou, nečekané zvraty a zajímavé výsledky. Kdo postoupil do dalších vyřazovacích bojů a kdo se s kým utká...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama