Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Začalo play-off Chance ligy

Druhá nejvyšší hokejová soutěž již začala také vyřazovací boje. Letošní play-off má úplně jiné parametry než předchozí sezony. Tým, který dokáže zvítězit postupuje do Extraligy ledního hokeje. To je jistě lákavá nabídka. Které týmy postoupili a jak se jim momentálně daří? Zatím máme odehrané dva zápasy z každé série, což nám může napovědět.

Chance liga
Chance liga | zdroj: hokej.cz

Přerov vs. Poruba

Přerov s Porubou jsou první čtvrtfinálovou dvojicí. Včerejší zápas dokázala Poruba vyhrát až v prodloužení, kdy na ledě Přerova vyhrála 2:3. Dnešní zápas dokázala Poruba již vyhrát jednoznačným výsledkem 2:5. Další dva zápasy již hraje Poruba doma a dá se předpokládat, že i zde to budou hladká vítězství. 

Jihlava vs. Litoměřice

Druhá dvojice je již vyrovnanější. Aktuální série je momentálně 1:1. Včerejší zápas dokázala vyhrát Jihlava těsným výsledkem 2:1. Dnešní zápas ale již ovládly Litoměřice, které vyhrály poměrně vysoko 1:4. Za pár dní se série přesouvá do Litoměřic, kde jistě uvidíme opět velmi vyrovnaný hokej, který přinese příležitost vyhrát oběma týmům.

Vrchlabí vs. Vsetín

Velmi vyrovnanou sérii slibuje také Vrchlabí proti Vsetínu. Včerejší zápas dokázal vyhrát Vsetín, a to těsným výsledkem 2:3. I dnešní výsledek byl velmi vyrovnaný, v něm ale dokázal zvítězit domácí tým a to poměrem 4:3. Vsetín by se jistě velmi rád podíval zpátky do hokejové extraligy. Čeká ho ale ještě velmi dlouhá a nevyzpytatelná cesta.

Kladno vs. Slávie

Také zápas Kladna se Slávií byl velice vyrovnaný, respektive oba dva zápasy. První si Kladno připsalo výhru 3:1 a s napětím se očekával dnešní duel. Ten se nakonec dostal až do prodloužení, ve kterém ale Kladno zvítězilo 2:1 a ujalo se tak vedení v celé sérii 2:0. Kladno i Slávie by rádi opět nakoukly do extraligy ledního hokeje.

Jen vítěz postupuje

Jak bylo psáno výše. Letošní play-off má zkrátka grády díky tomu, že vítěz Chance ligy postupuje do extraligy ledního hokeje. Tedy, samozřejmě v případě, že budou splňovat podmínky pro nejvyšší hokejovou ligu. To by ale neměl být zase tak velký problém. Uvidíme, který z tým nakonec rozšíří stávající čtrnáctku týmů.

Reklama. Posunutím pokračujte.
1 Comment

1 Comment

  1. Profilový obrázek

    Roman

    21. 3. 2021 at 17:30

    Kdo postoji vrátit sem Vrchlabí

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jako jediný český zástupce se fotbalová Slavia probojoval do jarní části evropských pohárů. Po kontroverzním druhém utkání na půdě skotského Rangers postoupila do čtvrtfinále,...

Hokej

Boston získal do svého týmu velmi zvučnou posilu! Z Buffala k Bruins míří útočník Taylor Hall. O něj mělo zájem hned několik klubů NHL,...

Basket

Koncept supertýmu, který má ve své sestavě dva až tři špičkové hráče, je, zdá se, přežitek. V NBA se zformoval tým, který má ve...

Reklama