Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Začalo play-off Chance ligy

Druhá nejvyšší hokejová soutěž již začala také vyřazovací boje. Letošní play-off má úplně jiné parametry než předchozí sezony. Tým, který dokáže zvítězit postupuje do Extraligy ledního hokeje. To je jistě lákavá nabídka. Které týmy postoupili a jak se jim momentálně daří? Zatím máme odehrané dva zápasy z každé série, což nám může napovědět.

Chance liga
Chance liga | zdroj: hokej.cz

Přerov vs. Poruba

Přerov s Porubou jsou první čtvrtfinálovou dvojicí. Včerejší zápas dokázala Poruba vyhrát až v prodloužení, kdy na ledě Přerova vyhrála 2:3. Dnešní zápas dokázala Poruba již vyhrát jednoznačným výsledkem 2:5. Další dva zápasy již hraje Poruba doma a dá se předpokládat, že i zde to budou hladká vítězství. 

Jihlava vs. Litoměřice

Druhá dvojice je již vyrovnanější. Aktuální série je momentálně 1:1. Včerejší zápas dokázala vyhrát Jihlava těsným výsledkem 2:1. Dnešní zápas ale již ovládly Litoměřice, které vyhrály poměrně vysoko 1:4. Za pár dní se série přesouvá do Litoměřic, kde jistě uvidíme opět velmi vyrovnaný hokej, který přinese příležitost vyhrát oběma týmům.

Vrchlabí vs. Vsetín

Velmi vyrovnanou sérii slibuje také Vrchlabí proti Vsetínu. Včerejší zápas dokázal vyhrát Vsetín, a to těsným výsledkem 2:3. I dnešní výsledek byl velmi vyrovnaný, v něm ale dokázal zvítězit domácí tým a to poměrem 4:3. Vsetín by se jistě velmi rád podíval zpátky do hokejové extraligy. Čeká ho ale ještě velmi dlouhá a nevyzpytatelná cesta.

Kladno vs. Slávie

Také zápas Kladna se Slávií byl velice vyrovnaný, respektive oba dva zápasy. První si Kladno připsalo výhru 3:1 a s napětím se očekával dnešní duel. Ten se nakonec dostal až do prodloužení, ve kterém ale Kladno zvítězilo 2:1 a ujalo se tak vedení v celé sérii 2:0. Kladno i Slávie by rádi opět nakoukly do extraligy ledního hokeje.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Jen vítěz postupuje

Jak bylo psáno výše. Letošní play-off má zkrátka grády díky tomu, že vítěz Chance ligy postupuje do extraligy ledního hokeje. Tedy, samozřejmě v případě, že budou splňovat podmínky pro nejvyšší hokejovou ligu. To by ale neměl být zase tak velký problém. Uvidíme, který z tým nakonec rozšíří stávající čtrnáctku týmů.

Číst
Česko zná nominaci na MS v hokeji 2022! Kdo balí kufry a jede?

1 Comment

1 Comment

  1. Roman

    21. 3. 2021 at 17:30

    Kdo postoji vrátit sem Vrchlabí

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Byl to nervy drásající souboj až do konce. Sedm utkání čekalo na hokejisty Kladna a jihlavské Dukly. Poslední rozhodující zápas ale nakonec v domácím prostředí...

Hokej

Čtvrtfinále hokejové Chance Ligy přineslo strhující podívanou, nečekané zvraty a zajímavé výsledky. Kdo postoupil do dalších vyřazovacích bojů a kdo se s kým utká...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama