Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Čtvrtfinále extraligy ledního hokeje

Dnešním dnem máme za sebou poslední zápasy předkola extraligy ledního hokeje. Které týmy nakonec postoupil a jak jsou sestavené čtvrtfinálové dvojice? Na to se podíváme v tomto článku.

Play-off extraligy ledního hokeje
Play-off extraligy ledního hokeje

Sparta vs. Olomouc

Toto je velké překvapení, protože Olomouc z 12. místa v tabulce vůbec neměla postoupit přes poměrně rozjetou Plzeň. Nakonec ale kohouti vyprovodili Gulaše a spol. ve třech zápasech. Co tedy můžeme očekávat od tohoto duelu? Olomouc ukázala, že umí překvapit i mnohem silnější týmy. Bude mít Sparta po delší přestávce s Olomoucí problém, nebo si s nimi poradí lépe než Škoda Plzeň?

Třinec vs. Kometa

Oceláři z Třince čekali na svého soupeře nejdéle. Ten nakonec vzešel až z dnešního duely, který nakonec ovládla brněnská Komeza. Po velmi vyrovnané bitvě tak tento klub čeká celkově druhý Třinec. Výhodou pro Kometu je především fakt, že jsou borci rozehraní. Co nám tedy tato série přinese? Předvede Kometa další skvělý výkon?

Čtvrtfinále extraligy ledního hokeje

Hokejisté brněnské Komety | zdroj: sport.aktuality.sk

Mladá Boleslav vs. Pardubice

Velkým překvapením základní části je Mladá Boleslav, která se umístila na třetím místě. Proti ní ve čtvrtfinále nastoupí rozjeté Pardubice, které v předkole nadělovaly. Tato série může být velice vyrovnaná, protože Boleslav i Pardubice mají poměrně silný a zkušený tým. Není vyloučeno, že o vítězi této série rozhodne až šestý nebo sedmý zápas.

Liberec vs. Hradec Králové

Hradec Králové měl poměrně klidnou cestu v předkole přes Litvínov, nad kterým zvítězil 3:0. Nyní ale na něj čeká Liberec, který se rozhodně nebude chtít vzdát snu o dalším titulu. Tato série by na základě umístění v základní části měla být zdaleka nejvyrovnanější. Otázkou samozřejmě zůstává, zda to tak skutečně bude.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jako jediný český zástupce se fotbalová Slavia probojoval do jarní části evropských pohárů. Po kontroverzním druhém utkání na půdě skotského Rangers postoupila do čtvrtfinále,...

Hokej

Boston získal do svého týmu velmi zvučnou posilu! Z Buffala k Bruins míří útočník Taylor Hall. O něj mělo zájem hned několik klubů NHL,...

Basket

Koncept supertýmu, který má ve své sestavě dva až tři špičkové hráče, je, zdá se, přežitek. V NBA se zformoval tým, který má ve...

Reklama