Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Čtvrtfinále extraligy ledního hokeje

Dnešním dnem máme za sebou poslední zápasy předkola extraligy ledního hokeje. Které týmy nakonec postoupil a jak jsou sestavené čtvrtfinálové dvojice? Na to se podíváme v tomto článku.

Play-off extraligy ledního hokeje
Play-off extraligy ledního hokeje

Sparta vs. Olomouc

Toto je velké překvapení, protože Olomouc z 12. místa v tabulce vůbec neměla postoupit přes poměrně rozjetou Plzeň. Nakonec ale kohouti vyprovodili Gulaše a spol. ve třech zápasech. Co tedy můžeme očekávat od tohoto duelu? Olomouc ukázala, že umí překvapit i mnohem silnější týmy. Bude mít Sparta po delší přestávce s Olomoucí problém, nebo si s nimi poradí lépe než Škoda Plzeň?

Třinec vs. Kometa

Oceláři z Třince čekali na svého soupeře nejdéle. Ten nakonec vzešel až z dnešního duely, který nakonec ovládla brněnská Komeza. Po velmi vyrovnané bitvě tak tento klub čeká celkově druhý Třinec. Výhodou pro Kometu je především fakt, že jsou borci rozehraní. Co nám tedy tato série přinese? Předvede Kometa další skvělý výkon?

Čtvrtfinále extraligy ledního hokeje

Hokejisté brněnské Komety | zdroj: sport.aktuality.sk

Mladá Boleslav vs. Pardubice

Velkým překvapením základní části je Mladá Boleslav, která se umístila na třetím místě. Proti ní ve čtvrtfinále nastoupí rozjeté Pardubice, které v předkole nadělovaly. Tato série může být velice vyrovnaná, protože Boleslav i Pardubice mají poměrně silný a zkušený tým. Není vyloučeno, že o vítězi této série rozhodne až šestý nebo sedmý zápas.

Liberec vs. Hradec Králové

Hradec Králové měl poměrně klidnou cestu v předkole přes Litvínov, nad kterým zvítězil 3:0. Nyní ale na něj čeká Liberec, který se rozhodně nebude chtít vzdát snu o dalším titulu. Tato série by na základě umístění v základní části měla být zdaleka nejvyrovnanější. Otázkou samozřejmě zůstává, zda to tak skutečně bude.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Brněnská Kometa přišla o svou gólmanskou jedničku, jímž byl Karel Vejmelka. Ten se totiž ve svých 24 letech rozhodl podepsat roční smlouvu s týmem...

Hokej

Hokejová extraliga ledního má za sebou čtvrtfinále. To bylo rychlejší, než se vůbec čekalo. Nekonala se absolutně žádná dramata a průběh byl skutečně velice...

Hokej

Naši výpravu po tuzemských hokejových stadionech nemůžeme začít nikde jinde než v brněnské hale Rondo. Že zní oficiální název haly jinak ? Nevadí. Pojem...

Hokej

52 kol základní části extraligy ledního hokeje bylo odehráno. Nyní už máme jasno o tom, kdo vyhrál Prezidentský pohár, stejně tak máme jasno o...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama