Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Jaromír Jágr odsoudil poznámku draftovaného Američana

Majitel kladenských Rytířů a legendární hokejista Jaromír Jágr odsoudil poznámku draftovaného Isaaca Howarda.

jagr-kladno
Jágr nemá rád frajírky. / Zdroj: Rytíři

Isaac Howard byl draftovaný na 31. místě klubem Tampa Bay Lightning. Talentovaný Američan však na sebe upoutal pozornost především oblečením.

Isaac Howard na draft přišel ve značně extravagantním oblečení – sněhově bílý oblek doplnil výrazným páskem s přezkou ve vzhledu americké vlajky a rolákem.

Jágr nemá rád frajírky

Když se ho americká média na oblečení zeptala, uvedl: „Myslím, že jsem tu nejlépe vypadající chlap, a tak jsem se rozhodl, že budu také nejlépe oblečený. Je fajn do naší kultury dostat trochu více módy“.

To se nelíbilo Jágrovi, který po sociálních sítích vzkázal: „Má štěstí, že se hokej změnil a že není rok 1990. Velcí kluci by mu za tohle upravili obličej“.

Jágr, kterého zahraniční média rychle citovala, později vzkázal: „Ahoj všichni! Nechtěl jsem nikoho urazit, ale jen jsem napsal, jak to vidím ze své zkušenosti. Možná ten kluk bude skvělý hokejista. Přeji mu jen to nejlepší“.

Číst
Kempný se do Extraligy vracet nebude. Podepsal smlouvu s Krakeny
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Hokej

Jeden z nejlepších hokejistů všech dob se ke svým 50. narozeninám dočká pocty. Dostane se na pamětní bankovky.

Hokej

Hokejové Kladno je v obrovských problémech. Tým se potácí těsně nad přímým sestupem do druhé ligy, přičemž už teď je téměř jasné, že mu...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama