Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Kladno řeší vnitřní neshody! Na tréninku se pobili spoluhráči!

Hokejové Kladno je v obrovských problémech. Tým se potácí těsně nad přímým sestupem do druhé ligy, přičemž už teď je téměř jasné, že mu neunikne baráž o setrvání v Extralize. To se pochopitelně odráží i v psychice samotných hráčů. A podle dostupných zpráv to v týmu způsobuje téměř rozvrat.

jake-dotchin
Jake Dotchin by měl být jedním z hlavních aktérů potyčky uvnitř týmu kladenských Rytířů. / Zdroj: Rytíři Kladno

Zdroj blízký dění v týmu kladenských Rytířů uvedl, že po prohře Kladna se Zlínem, který je v letošním boji o záchranu jeho ústředním rivalem, se na tréninku poprali dva kladenští hráči.

Potyčka se měla odehrát okolo Silvestra a to mezi útočníkem Markem Račukou a nejproduktivnějším obráncem Jakem Dotchinem. Zprávu přinesl Kladenský deník.

Podle neověřených zpráv měla být potyčka skutečně vážná. Na sociálních sítích dokonce lze číst zprávy o tom, že došlo na krvavá zranění a zlomeniny nosů obou zúčastněných hráčů. Tyto zprávy ovšem nebyly potvrzeny.

Kladno potyčku popřelo

Kladenští Rytíři nakonec popřeli, že by zmiňovaní hráči v následujícím zápase chyběli právě kvůli potyčce. Namísto toho tvrdili, že hráči byli stažení ze zdravotních důvodů.

Tiskový mluvčí Kladna uvedl: „Pokaždé, když se týmu nedaří, začíná se rojit mezi fanoušky spousta informací a dezinformací, to tak bývá. Já bych ale chtěl fanoušky poprosit o trpělivost, všichni hokej na Kladně chceme udržet v extralize“.

Číst
Juniorský šampionát se vinou koronaviru ruší
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Rytíři z Kladna dostali od Hradce Králové 9 gólů a utržili naprosto drtivou porážku 9:2. Majiteli klubu Jaromírovi Jágrovi tím pochopitelně radost neudělali.

Hokej

Byl to nervy drásající souboj až do konce. Sedm utkání čekalo na hokejisty Kladna a jihlavské Dukly. Poslední rozhodující zápas ale nakonec v domácím prostředí...

Hokej

Po dvojnásobné porážce se vysněný postup zpět do extraligy pro partu okolo Jaromíra Jágra výrazně zkomplikoval. Teď se navíc jede hrát na legendární Horácký...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama