Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MS v hokeji

Finové kritizují nasazení Čechů v posledním zápase základní skupiny MS

Česko prohrálo poslední zápas ve skupině, ve kterém se postavili domácímu Finsku. Finům se nelíbilo nasazení Českého výběru. Češi podle nich zápas úplně vypustili.

finsko-česko
Česko zápas s Finskem vypustilo zní ze severu Evropy. / Zdroj: ČT

Česko šlo do zápasu s jistotou postupu do vyřazovacích bojů. Zápas se pak odvíjel podle předpovědi bookmakerů, Finsko v něm poměrně hladce vyhrálo 3:0.

První dva góly Finů padly už v první třetině, ve druhé třetině pak na konečných 3:0 dával Rajala. Od té doby to vypadalo, že Česko skutečně jenom vyčkává a s výsledkem se smířilo. Dravost Česka z předchozích zápasů se zkrátka vytratila.

Vývoj utkání neunikl severským médiím, která Česko po zápasu ve velkém zkritizovala. Podle nich Češi měli ukázat větší nasazení a chuť porvat se o výsledek.

Česko před čtvrtfinálovým zápasem

Česko mělo v zápase lehkou střeleckou převahu (24 ku 19), nicméně střely, které na brankáře Finska vyslalo nebyly zase tak nebezpečné.

Zdali Češi utkání vypustili se asi nikdy nedozvíme, i pokud by se tak stalo, nikdo to hráčům nedokáže. Pokud k tomu však skutečně došlo, doufejme, že to nijak neovlivní čtvrtfinálové nasazení a samozřejmě také výsledek.

Česko svůj čtvrtfinálový zápas odehraje ve čtvrtek 26. května od 15:20 hodin.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Výběr České republiky v zápase o bronzovou medaili porazil tým USA a vrátil se zpět mezi hokejovou špičku. 

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama