Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MS v hokeji

Hokejový pavouk o 10 mega – vlož tip zdarma!

Chceš zažít ten nejdramatičtější světový šampionát? Vyplň Hokejového pavouka a hltej každý mač! Půjde o hodně, hrajeme o jackpot ve výši 10 000 000 Kč a další ceny.

Trefíš, jak dopadne mistrovství světa? Vyplň turnajového pavouka a zkus štěstí. Jeden pokus máš zdarma + 900 Kč k registraci.

VLOŽIT TIP ZDARMA

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Velké ambice mají Maďaři a Slovinci, kteří se hned po postupu do elitní světové skupiny MS přihlásili k pořadatelství šampionátu místo Rusů.

Hokej

Rusko a Bělorusko budou kvůli invazi na Ukrajinu, respektive za podporování invaze na Ukrajinu vyloučeni z IIHF.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama