Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Tragédie! Fotbalista zkolaboval po nárazu na hřišti a zemřel

Zápas druhé nejvyšší alžírské fotbalové ligy mezi MC Saida a ASM Oran přinesl neskutečnou tragédii, navíc přímo na Štědrý den.

loukar-zemrel
Loukar zemřel přímo na Štědrý den po střetu se svým brankářem. / Zdroj: News in 24 English

Tragédie se začala odehrávat ve 35. minutě, kdy kapitán týmu MC Saida Sofiane Loukar odhlavičkoval míč a ve vzduchu se střetl se svým brankářem. Po středu zůstal ležet bezvládně na zemi.

Následovalo dlouhé ošetřování, po něm se pak hráč znovu vrátil do hry. V ní však nevydržel moc dlouho. Po přibližně deseti minutách se skácel k zemi znovu a tentokrát se ho už vzkřísit nepovedlo.

Tragédie byla zaznamenána

O vzkříšení teprve třicetiletého fotbalisty se pochopitelně pokoušel tým zdravotníků, ale marně. Záběry z oživování najdete ve videu níže.

Agentura Reuters uvádí, že fotbalista zemřel na infarkt. Loukar byl přitom zdravý, nebo alespoň se srdcem nikdy předtím neměl žádné problémy.

Číst
Skandál v kamerunském fotbalu! 44 fotbalistů mělo uvádět nepravdivou identitu či věk
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Rozhodčí v Salvadoru zemřel na vnitřní krvácení po napadení hráčů a fanoušků za to, že ukázal červenou kartu.

Box

Tragické obavy se naplnily. Jihoafrický boxer Simiso Buthelezi, který během zápasu o titul lehké váhy bojoval s duchy, po převozu do nemocnice zemřel.

Cyklistika

Slovenským sportovním světem zmítá tragédie nebývalých rozměrů. Osmnáctiletý cyklista a juniorský reprezentant Slovenska zahynul během tréninku.

Fotbal

Bývalý afghánský mládežnický reprezentant Zaki Anvari zemřel když se snažil uprchnout z Kábulu ovládaného Talibanem.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama