Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Slovensko v slzách! Osmnáctiletý cyklista tragicky zahynul při tréninku

Slovenským sportovním světem zmítá tragédie nebývalých rozměrů. Osmnáctiletý cyklista a juniorský reprezentant Slovenska zahynul během tréninku.

robert-nagy-osmnactilety-cyklista
Robert Nágy skonal během tréninku. / Zdroj: Trenčín Zoznam

Osmnáctiletý cyklista Róbert Nágy mladší podle dostupných zpráv jel na kole ze svahu u motorestu Radar. Zde došlo ke střetu s kamionem, který nepřežil.

Jeden z funkcionářů klubu Slavia Trenčín Cycling Academy k nehodě uvedl: “Při tréninku najel ve velké rychlosti na kámen, který ho odhodil doleva, na právě projíždějící kamion. Ten ho odmrštil ze silnice do zábradlí, což mu roztrhlo plíce.”

Osmnáctiletý cyklista dodržoval předpisy

Funkcionář, který nechtěl být jmenován, dále vyjádřil názor, že kdyby kamion dodržel 1,5metrovou vzdálenost pro předjíždění, tragédie by se nestala. Kamion podle něj jel asi 100 km za hodinu a cyklisté asi 60-70 km za hodinu. Cyklisté údajně dodržovali předpisy a jeli v řadě za sebou.

Incident mohl dopadnout jinak i v případě, kdy by na místě nebylo zábradlí, které podle funkcionáře bylo instalováno teprve před 14 dny.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Bývalý afghánský mládežnický reprezentant Zaki Anvari zemřel když se snažil uprchnout z Kábulu ovládaného Talibanem.

Cyklistika

Sportovním světem otřásá neskutečná tragédie. Nizozemská dráhová cyklistka Olivia Podmoreová si sáhla na život! 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama