Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Slovensko v slzách! Osmnáctiletý cyklista tragicky zahynul při tréninku

Slovenským sportovním světem zmítá tragédie nebývalých rozměrů. Osmnáctiletý cyklista a juniorský reprezentant Slovenska zahynul během tréninku.

robert-nagy-osmnactilety-cyklista
Robert Nágy skonal během tréninku. / Zdroj: Trenčín Zoznam

Osmnáctiletý cyklista Róbert Nágy mladší podle dostupných zpráv jel na kole ze svahu u motorestu Radar. Zde došlo ke střetu s kamionem, který nepřežil.

Jeden z funkcionářů klubu Slavia Trenčín Cycling Academy k nehodě uvedl: „Při tréninku najel ve velké rychlosti na kámen, který ho odhodil doleva, na právě projíždějící kamion. Ten ho odmrštil ze silnice do zábradlí, což mu roztrhlo plíce.“

Osmnáctiletý cyklista dodržoval předpisy

Funkcionář, který nechtěl být jmenován, dále vyjádřil názor, že kdyby kamion dodržel 1,5metrovou vzdálenost pro předjíždění, tragédie by se nestala. Kamion podle něj jel asi 100 km za hodinu a cyklisté asi 60-70 km za hodinu. Cyklisté údajně dodržovali předpisy a jeli v řadě za sebou.

Incident mohl dopadnout jinak i v případě, kdy by na místě nebylo zábradlí, které podle funkcionáře bylo instalováno teprve před 14 dny.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Zápas druhé nejvyšší alžírské fotbalové ligy mezi MC Saida a ASM Oran přinesl neskutečnou tragédii, navíc přímo na Štědrý den.

Fotbal

Bývalý afghánský mládežnický reprezentant Zaki Anvari zemřel když se snažil uprchnout z Kábulu ovládaného Talibanem.

Cyklistika

Sportovním světem otřásá neskutečná tragédie. Nizozemská dráhová cyklistka Olivia Podmoreová si sáhla na život! 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

MS v hokeji

Česko prohrálo poslední zápas ve skupině, ve kterém se postavili domácímu Finsku. Finům se nelíbilo nasazení Českého výběru. Češi podle nich zápas úplně vypustili.

Reklama