Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Slovensko v slzách! Osmnáctiletý cyklista tragicky zahynul při tréninku

Slovenským sportovním světem zmítá tragédie nebývalých rozměrů. Osmnáctiletý cyklista a juniorský reprezentant Slovenska zahynul během tréninku.

robert-nagy-osmnactilety-cyklista
Robert Nágy skonal během tréninku. / Zdroj: Trenčín Zoznam

Osmnáctiletý cyklista Róbert Nágy mladší podle dostupných zpráv jel na kole ze svahu u motorestu Radar. Zde došlo ke střetu s kamionem, který nepřežil.

Jeden z funkcionářů klubu Slavia Trenčín Cycling Academy k nehodě uvedl: „Při tréninku najel ve velké rychlosti na kámen, který ho odhodil doleva, na právě projíždějící kamion. Ten ho odmrštil ze silnice do zábradlí, což mu roztrhlo plíce.“

Osmnáctiletý cyklista dodržoval předpisy

Funkcionář, který nechtěl být jmenován, dále vyjádřil názor, že kdyby kamion dodržel 1,5metrovou vzdálenost pro předjíždění, tragédie by se nestala. Kamion podle něj jel asi 100 km za hodinu a cyklisté asi 60-70 km za hodinu. Cyklisté údajně dodržovali předpisy a jeli v řadě za sebou.

Incident mohl dopadnout jinak i v případě, kdy by na místě nebylo zábradlí, které podle funkcionáře bylo instalováno teprve před 14 dny.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Zápas druhé nejvyšší alžírské fotbalové ligy mezi MC Saida a ASM Oran přinesl neskutečnou tragédii, navíc přímo na Štědrý den.

Fotbal

Bývalý afghánský mládežnický reprezentant Zaki Anvari zemřel když se snažil uprchnout z Kábulu ovládaného Talibanem.

Cyklistika

Sportovním světem otřásá neskutečná tragédie. Nizozemská dráhová cyklistka Olivia Podmoreová si sáhla na život! 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama