Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

David Beckham se ztrapnil před fanoušky kvůli této vánoční fotografii

Pozorní fanoušci si všimli kuriózního detailu na vánoční fotografii Davida Beckhama a jeho rodiny. Někteří se mu za to vysmívají.

david-beckham-vanocni-fotka
David Beckham se snažil zalíbit fanouškům. / Zdroj: Metro

Fotbalová legenda David Beckham se má za co stydět! Na fotografii, kterou sdílela jeho manželka Victoria Beckham na Instagramu, se totiž pokusil vypadat vyšší, než ve skutečnosti je.

David Beckham je na fotografii zvěčněn s manželkou a svými čtyřmi dětmi – syny Brooklynem, Romeem a Cruzem a dcerou Harper Seven. Pod fotografii bývalá zpěvačka skupiny Spice Girls připsala: „Vánoční políbení od Beckhamových!“

Beckham na špičkách

Více než samotné sdělení však fanoušky zaujal detail, kdy se hlava rodiny David Beckham snaží vypadat ve společnosti synů vyšší, než ve skutečnosti je – stojí totiž na špičkách.

To potvrzuje také fakt, že na fotografii je podobně vysoký jako jeho syn Romeo, který se nedávno stal taktéž profesionálním fotbalistou.

Zdroj: SportBible

Číst
De Bruyne dal 4 góly. Oslavil je jako letní posila Haaland
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

MS v hokeji

Česko prohrálo poslední zápas ve skupině, ve kterém se postavili domácímu Finsku. Finům se nelíbilo nasazení Českého výběru. Češi podle nich zápas úplně vypustili.

Reklama