Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

David Beckham se ztrapnil před fanoušky kvůli této vánoční fotografii

Pozorní fanoušci si všimli kuriózního detailu na vánoční fotografii Davida Beckhama a jeho rodiny. Někteří se mu za to vysmívají.

david-beckham-vanocni-fotka
David Beckham se snažil zalíbit fanouškům. / Zdroj: Metro

Fotbalová legenda David Beckham se má za co stydět! Na fotografii, kterou sdílela jeho manželka Victoria Beckham na Instagramu, se totiž pokusil vypadat vyšší, než ve skutečnosti je.

David Beckham je na fotografii zvěčněn s manželkou a svými čtyřmi dětmi – syny Brooklynem, Romeem a Cruzem a dcerou Harper Seven. Pod fotografii bývalá zpěvačka skupiny Spice Girls připsala: „Vánoční políbení od Beckhamových!“

Beckham na špičkách

Více než samotné sdělení však fanoušky zaujal detail, kdy se hlava rodiny David Beckham snaží vypadat ve společnosti synů vyšší, než ve skutečnosti je – stojí totiž na špičkách.

To potvrzuje také fakt, že na fotografii je podobně vysoký jako jeho syn Romeo, který se nedávno stal taktéž profesionálním fotbalistou.

Zdroj: SportBible

Číst
Cristiano Ronaldo řekl, že jeho nejlepší gól není lepší než sex s Georginou Rodriguez
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama