Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

romeo-beckham
Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut. / Zdroj: Marca

Devatenáctiletý mladík Romeo Beckham podepsal začátkem tohoto měsíce profesionální kontrakt s rezervním týmem Inter Miami s názvem Fort Lauderdale.

Romeo Beckham nastoupil v dresu s číslem 11 a to vedle Harvey Nevilla, syna Phila Nevilla, trenéra Interu Miami. Ani jeden z nich však zápas výraznějším způsobem neovlivnil.

Zápas skončil smírně 2:2 a zápas byl streamován na Youtube, kde ho můžete shlédnout i vy.

Romeo Beckham se do zápasu dostal až později

Mladý Beckham se v zápasu dostal k míči celkem 19×, vždycky ovšem vypadal, že je naladěný na jinou vlnovou délku, než jeho spoluhráči. Ve druhém poločase se do hry dostal o něco víc a s Nevillem předvedl i několik pěkných kombinací.

V 79. minutě zápasu byl potom Beckham střídán, pravděpodobně s vidinou, že tým udrží vedení 2:1. To se bohužel nepovedlo.

Kdo je Romeo Beckham

Romeo Beckham, syn legendy Manchesteru United, má za sebou debut v týmu Fort Lauderdale ve třetí nejvyšší soutěži v USA.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Petr Švancara se utká v ringu, přijal boxerskou výzvu od mistra světa!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Pozorní fanoušci si všimli kuriózního detailu na vánoční fotografii Davida Beckhama a jeho rodiny. Někteří se mu za to vysmívají.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama