Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

romeo-beckham
Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut. / Zdroj: Marca

Devatenáctiletý mladík Romeo Beckham podepsal začátkem tohoto měsíce profesionální kontrakt s rezervním týmem Inter Miami s názvem Fort Lauderdale.

Romeo Beckham nastoupil v dresu s číslem 11 a to vedle Harvey Nevilla, syna Phila Nevilla, trenéra Interu Miami. Ani jeden z nich však zápas výraznějším způsobem neovlivnil.

Zápas skončil smírně 2:2 a zápas byl streamován na Youtube, kde ho můžete shlédnout i vy.

Romeo Beckham se do zápasu dostal až později

Mladý Beckham se v zápasu dostal k míči celkem 19×, vždycky ovšem vypadal, že je naladěný na jinou vlnovou délku, než jeho spoluhráči. Ve druhém poločase se do hry dostal o něco víc a s Nevillem předvedl i několik pěkných kombinací.

V 79. minutě zápasu byl potom Beckham střídán, pravděpodobně s vidinou, že tým udrží vedení 2:1. To se bohužel nepovedlo.

Kdo je Romeo Beckham

Romeo Beckham, syn legendy Manchesteru United, má za sebou debut v týmu Fort Lauderdale ve třetí nejvyšší soutěži v USA.

Číst
Hložek se dostal do nominace na nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Pozorní fanoušci si všimli kuriózního detailu na vánoční fotografii Davida Beckhama a jeho rodiny. Někteří se mu za to vysmívají.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama