Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

romeo-beckham
Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut. / Zdroj: Marca

Devatenáctiletý mladík Romeo Beckham podepsal začátkem tohoto měsíce profesionální kontrakt s rezervním týmem Inter Miami s názvem Fort Lauderdale.

Romeo Beckham nastoupil v dresu s číslem 11 a to vedle Harvey Nevilla, syna Phila Nevilla, trenéra Interu Miami. Ani jeden z nich však zápas výraznějším způsobem neovlivnil.

Zápas skončil smírně 2:2 a zápas byl streamován na Youtube, kde ho můžete shlédnout i vy.

Romeo Beckham se do zápasu dostal až později

Mladý Beckham se v zápasu dostal k míči celkem 19×, vždycky ovšem vypadal, že je naladěný na jinou vlnovou délku, než jeho spoluhráči. Ve druhém poločase se do hry dostal o něco víc a s Nevillem předvedl i několik pěkných kombinací.

V 79. minutě zápasu byl potom Beckham střídán, pravděpodobně s vidinou, že tým udrží vedení 2:1. To se bohužel nepovedlo.

Kdo je Romeo Beckham

Romeo Beckham, syn legendy Manchesteru United, má za sebou debut v týmu Fort Lauderdale ve třetí nejvyšší soutěži v USA.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Nad touhle prasárnou tuhne krev v žilách! Video s likvidačním zákrokem se valí internetem
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Přípravné období v NHL vrcholí. Nový ročník se rozjede už ve středu 13. října. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte zámořskou soutěž v exkluzivních...

Fotbal

V zápase druhé nejvyšší brazilské fotbalové ligy mezi Botafogem a CRB se udál likvidační zákrok, který nemá obdob. Video nyní koluje internetem. Co na...

EURO

Trenér anglické fotbalové reprezentace Gareth Southgate uvedl, že někteří hráči se nenechávají očkovat proti koronaviru, protože věří konspiračním teoriím kolujícím po sociálních sítích. 

Hokej

Evander Kane, útočník San José je proslulý různými excesy. V minulosti nadělal dluhy v kasinech, sexuálně prý obtěžoval ženy a sázel na vlastní zápasy....

Fotbal

O tomhle vztahu se spekuluje už dlouhou dobu, nyní je - jak se zdá - vše potvrzeno. Dcera Pepa Guardioly se již delší dobu...

Box

Do akce míří ručně malované obrázky boxera Muhhamada Aliho, který zemřel v roce 2016. 

Reklama