Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Jak řešit politické spory? V Brazílii si to rozdali v ringu

V Brazílii poprvé ukázali něco, co by se nejspíše líbilo většině lidí – nejen zarytých fanoušků bojových umění. Politické spory tam totiž „řešili“ v kleci.

brazilie-bitka-politiku
Brazílie nabídla pořádnou politickou bitku. / Zdroj: Boss Hunting

Do řešení sporů se zapojil starosta brazilského města Borba Simao Peixoto a bývalý radní Erineue do Silva. Nelítostnou válku přitom sledovala vyprodaná hala.

Spor začal videem, ve kterém da Silva kritizoval starostu za špatnou údržbu města. Dále ho pak nazval podvodníkem a zlodějem. A vše završil výhružkami zmlácením a výzvou, aby spory vyřešili v kleci. Peixoto výzvu ochotně přijal.

Brazílie se těšila z pořádné politické bitky

Duel byl vypsaný na tři kola a pokud si někdo myslel, že to bude nuda, tak se hodně mýlil. Oba zápasníci do toho šli tzv. „naplno“ a byla z toho nelítostná řežba.

Zápas nakonec vyhrál starosta Simao Peixoto a to na body. Zápas skončil podáním rukou, což bylo docela překvapení.

Vítěz v pozápasovém rozhovoru uvedl, že celá akce propagovala sport a výtěžek z ní půjde na charitu. Dále se pak zmínil o tom, že výzvu přijal, aby si vyzkoušel box.

Číst
Boxer Simiso Buthelezi v ringu bojoval s duchy, potom zemřel
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Box

Na první pohled velmi zajímavá exhibice, na ten druhý nudná podívaná, která měla jediný účel, tedy vydělat peníze. Je asi jen na vás, jak...

Box

Svět bojového umění, především pak boxu, zasáhla velice smutná zpráva. Ve věku 67 let totiž zemřel boxer Leon Spinks. Jedná se o bývalého šampiona...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama