Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Patrikovi Schickovi se začalo dařit, fanoušci ho označují za nového Lewandovského

Patrik Schick po měsících stagnace našel psychickou i herní pohodu a začal střílet spoustu gólů. Neušlo to ani fanouškům.

patrik-schick
Patrik Schick v Leverkusenu odstartoval kanonádu. / Zdroj: CNN

Fanoušci na českého kanonýra Patrika Schicka pějí ódu. Ačkoliv Schickův mateřský klub Leverkusen v 16. kolem Bundesligy ztratil vedení 2:0 a jen remizoval s Hoffenhaimem, český fotbalista se v něm dvakrát trefil a přepisoval historii.

První gól přišel ve 37. minutě, kdy gólmana Baumanna propálil trošku šťastně, druhý potom v 63. minutě, kdy už o štěstí nemohla být řeč.

Těmito trefami se Schick stal nejproduktivnějším hráčem Leverkusenu v polovině sezóny, který se 14 brankami do té doby držel Ulf Kirsten.

Skvělá forma Schicka je důležitá i pro reprezentaci

Pro Schicka je obrození v Leverkusenu jako živá voda, doposud nejvíce se mu dařilo v Sampdorii Janov, kde v sezóně 2016/17 vstřelil celkem 11 gólů, od té doby však dlouho stagnoval. Pusu všem pochybovačům zavřel až nyní.

Doufejme, že ve skvělých výkonech bude pokračovat, protože je to důležité i pro naši reprezentaci. Gólový hráč nám totiž občas chybí.

Číst
Ovečkin si zahrál fotbal za Dynamo Moskva a dal i gól!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

V oblasti fotbalových agentů u nás nejspíše nenajdeme známější tvář než je ta Pavla Pasky. Paskův International Sport Managment třímá ve svém portfoliu opravdu...

Fotbal

Zimu stráví na druhém místě tabulky kanonýrů Bundesligy. Je tahounem Leverkusenu, který by si v případě, že by sezona byla ukončena nyní, zajistil postup...

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Česko si hned na úvod EURO 2020 střihlo veledůležitý zápas se Skotskem, navíc na hřišti soupeře. Přesto uneslo důležitost zápasu a svého soupeře porazilo. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama