Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Bombastický vstup do EURO! Česko si poradilo s domácím Skotskem a blýsklo se přenádherným gólem

Česko si hned na úvod EURO 2020 střihlo veledůležitý zápas se Skotskem, navíc na hřišti soupeře. Přesto uneslo důležitost zápasu a svého soupeře porazilo. 

patrik-schick-gol
Zdroj: USA Today

Česko do zápasu vstoupilo sebevědomě. Po několika nezdařilých pokusech přejít přes přehuštěný střed hřiště začalo hrát po krajích a výrazně mu to pomohlo dostávat se do šancí.

Několik míčů nakopnutých před bránu soupeře prosvištělo bez povšimnutí, chvíli před koncem prvního poločasu ovšem na centr Vladimíra Coufala šikovně naběhl útočník Patrik Schick a krásně umístěnou hlavičkou posunul Čechy do vedení 1:0.

Gól roku v podání českého bombarďáka

V druhém poločase o sobě opět dal vědět Patrik Schick. Po chybě skotských hráčů si rychle přebral přihrávku přibližně na polovině hřiště, udělal dva dlouhé kroky a opřel se do něj. Míč prosvištěl vzduchem, vysoko nad brankářem Marshallem a zapadl do sítě.

Chytře mířená střela ze vzdálenosti přibližně 45 metrů od brány byla posledním hřebíčkem do rakve soupeře. Skotové se sice ke konci zápasu dostávali do stále větších šancí, konsolidovaná obrana Čechů však odolala.

Mužem zápasu se pochopitelně stal zmiňovaný Patrik Schick, jehož gól oblétl prakticky celý svět.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama