Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Utajená svatba hokejisty Plekance a tenistky Šafářové! Při zásnubách málem podpálil barák!

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně nebavil, vždyť společné dcerce Leontýnce budou už dva roky!

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali.
Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali. (zdroj: tennis.com)

Zatloukat, zatloukat, zatloukat!

Bývalý reprezentační útočník byl před dvěma týdny ve sportovním pořadu Česká ulička na O2 TV Sport, kde se ho na zásnuby i svatbu ptal moderátor Michal Hrdlička.

Plekanec tam ale poněkud mlžil: „S covidem, když nevíš, kolik a kam může přijít lidí, je těžké dělat veselku. Snad to nějaké léto dopadne, my na to nepospícháme. Nejsem pod tlakem,“ snažil se z odpovědi vyvléct.

Svatba ale proběhla hned o pár dní později, velkou novinu zveřejnili oba na svých sociálních sítích ve středu večer.

Rodinka s dcerkou Leontýnkou na archivním snímku. / Zdroj: Instagram

Málem podpálil barák!

O zásnubách byl o trochu sdílnější a pochlubil se i vtipnou příhodou: „Málem podpálený barák, ale detaily už jsem radši zapomněl.“

A co pokleknutí: „To jsem nestihl, vždyť jsme málem podpálili barák, tak jsem hasil,“ vzopínal s úsměvem kladenský centr s tím, že pekelné zásnuby proběhly ještě před pandemií.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Klapne to tentokrát?

Není žádným tajemstvím, že Tomáš Plekanec už jednou ženatý byl a nedopadlo to zrovna na jedničku. Se svou bývalou manželkou Lucií Vondráčkovou se rozešel před třemi lety a předloni se i formálně rozvedli. Mají spolu dva syny, osmiletého Matyáše a dva roky mladší Adama.

Číst
Slovensko se chystá omluvit za sexistickou urážku své redaktorky
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Po dvojnásobné porážce se vysněný postup zpět do extraligy pro partu okolo Jaromíra Jágra výrazně zkomplikoval. Teď se navíc jede hrát na legendární Horácký...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama