Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Jérome Boateng dal nakládačku přítelkyni, musí zaplatit pokutu přes 40 milionů korun

Bývalý německý reprezentant Jérome Boateng se ocitl v potížích, navíc vlastní vinou. Dnes stanul před soudem, který mu vyměřil pokutu 1,8 milionu eur (cca 46 milionů korun) za údajné napadení přítelkyně.

jerome-boateng
Jérome Boateng se choval agresivně k bývalé přítelkyni. / Zdroj: TN

Bývalý německý reprezentant Jérome Boateng se ocitl v potížích, navíc vlastní vinou. Dnes stanul před soudem, který mu vyměřil pokutu 1,8 milionu eur (cca 46 milionů korun) za údajné napadení přítelkyně.

K napadení mělo dojít v červenci 2018 na dovolené v Karibiku. Napadenou se stala bývalá přítelkyně Sherin Senlerová, s níž má fotbalista dvojčata.

Jérome Boateng se choval agresivně při roztržce kvůli hře

Obžaloba uvedla, že Boateng ženu udeřil pěstí, kousl ji do hlavy a shodil ji na zem. Dále po ní hodil lampičku a chladicí pytel.

Boateng se u soudu bránil tím, že žena se chovala agresivně a urážela ho kvůli karetní hře. Následně ho uhodila a rozrazila mu ret. Upadla prý až ve chvíli, kdy se jí bránil a snažil se ji od sebe odstrčit.

Nový obránce Olympique Lyon zcela popřel, že by po ní hodil lampičku. Ta prý na zem spadla, když na stůl hodil chladicí pytel.

Boateng byl i přes schopnou obhajobu shledán vinným. Soud mu vyměřil trest ve výši 60 denních sazeb po 30 tisících eur. Celkem má tedy uhradit 1,8 milionu eur.

Číst
Trenérský přestup léta? Zinédine Zidane jedná s PSG!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Proslýchá se, že Robert Lewandowski odmítl prodloužit smlouvu s Bayernem Mnichov a nyní čeká na nabídku, kterou dostane od Barcelony.

Fotbal

Máme za sebou teprve skupinovou fázi letošní Ligy mistrů a už je jasné, že se letošní ročník zapíše do historických tabulek. Důvodem je, že...

Fotbal

Za dva týdny nás čeká poslední kolo základních skupiny Ligy mistrů. Po včerejším a úterním hracím dnu je již ve většině skupin rozhodnuto o...

Fotbal

O sparťanského hroťáka, který je momentálně zraněný, je čím dál tím větší zájem. Během posledních 18 měsíců se spekulovalo o takových adresách jakými jsou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama