Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Jérome Boateng dal nakládačku přítelkyni, musí zaplatit pokutu přes 40 milionů korun

Bývalý německý reprezentant Jérome Boateng se ocitl v potížích, navíc vlastní vinou. Dnes stanul před soudem, který mu vyměřil pokutu 1,8 milionu eur (cca 46 milionů korun) za údajné napadení přítelkyně.

jerome-boateng
Jérome Boateng se choval agresivně k bývalé přítelkyni. / Zdroj: TN

Bývalý německý reprezentant Jérome Boateng se ocitl v potížích, navíc vlastní vinou. Dnes stanul před soudem, který mu vyměřil pokutu 1,8 milionu eur (cca 46 milionů korun) za údajné napadení přítelkyně.

K napadení mělo dojít v červenci 2018 na dovolené v Karibiku. Napadenou se stala bývalá přítelkyně Sherin Senlerová, s níž má fotbalista dvojčata.

Jérome Boateng se choval agresivně při roztržce kvůli hře

Obžaloba uvedla, že Boateng ženu udeřil pěstí, kousl ji do hlavy a shodil ji na zem. Dále po ní hodil lampičku a chladicí pytel.

Boateng se u soudu bránil tím, že žena se chovala agresivně a urážela ho kvůli karetní hře. Následně ho uhodila a rozrazila mu ret. Upadla prý až ve chvíli, kdy se jí bránil a snažil se ji od sebe odstrčit.

Nový obránce Olympique Lyon zcela popřel, že by po ní hodil lampičku. Ta prý na zem spadla, když na stůl hodil chladicí pytel.

Boateng byl i přes schopnou obhajobu shledán vinným. Soud mu vyměřil trest ve výši 60 denních sazeb po 30 tisících eur. Celkem má tedy uhradit 1,8 milionu eur.

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

O sparťanského hroťáka, který je momentálně zraněný, je čím dál tím větší zájem. Během posledních 18 měsíců se spekulovalo o takových adresách jakými jsou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama