Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Nepoučitelný! Bývalý zápasník UFC Jason Miller tropil problémy a opět ho sebrala policie

Jason “Mayhem” Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

miller-mayhem-ufc
Jason Miller má velice bohatý trestní rejstřík. / Zdroj: CBS LA

Jak píše server TMZ Sports, Miller byl zatčen za domácí násilí po telefonátu blíže neznáme ženy, na kterou MMA zápasník útočil. Incident se odehrál v Los Angeles, konkrétně v údolí San Fernando.

Miller po příjezdu policie údajně nespolupracoval a tak byl paralyzován a následně sražen na zem. Následně mu musela být nasazena želízka.

Miller byl nakonec převezen do nemocnice, kde zkontrolovali, zdali není zraněný. Nakonec putoval do věznice LAPD Valley v LA, kde mu byla vyměřena kauce 1 385 000 dolarů (cca 30 milionů korun).

MMA zápasník Miller má dlouhý trestní rejstřík

Miller je známý bouřlivák, který meze zákona překročuje celkem pravidelně. Na jeho seznamu najdeme obvinění z několika trestných činů včetně vandalismu, pokusu o krádež a právě i domácího násilí.

Miller byl dokonce odsouzen na rok do vězení a k dvouleté podmínce, ale ani to očividně nestačilo.

Dnes už čtyřicetiletý bývalý zápasník MMA za svou profesionální kariéru zapsal bilanci 23:10. V nejlepší MMA organizaci UFC nastoupil ke třem zápasům. Všechny tři prohrál.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Populární MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest...

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

Box

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

MMA

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama