Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Nepoučitelný! Bývalý zápasník UFC Jason Miller tropil problémy a opět ho sebrala policie

Jason „Mayhem“ Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

miller-mayhem-ufc
Jason Miller má velice bohatý trestní rejstřík. / Zdroj: CBS LA

Jak píše server TMZ Sports, Miller byl zatčen za domácí násilí po telefonátu blíže neznáme ženy, na kterou MMA zápasník útočil. Incident se odehrál v Los Angeles, konkrétně v údolí San Fernando.

Miller po příjezdu policie údajně nespolupracoval a tak byl paralyzován a následně sražen na zem. Následně mu musela být nasazena želízka.

Miller byl nakonec převezen do nemocnice, kde zkontrolovali, zdali není zraněný. Nakonec putoval do věznice LAPD Valley v LA, kde mu byla vyměřena kauce 1 385 000 dolarů (cca 30 milionů korun).

MMA zápasník Miller má dlouhý trestní rejstřík

Miller je známý bouřlivák, který meze zákona překročuje celkem pravidelně. Na jeho seznamu najdeme obvinění z několika trestných činů včetně vandalismu, pokusu o krádež a právě i domácího násilí.

Miller byl dokonce odsouzen na rok do vězení a k dvouleté podmínce, ale ani to očividně nestačilo.

Dnes už čtyřicetiletý bývalý zápasník MMA za svou profesionální kariéru zapsal bilanci 23:10. V nejlepší MMA organizaci UFC nastoupil ke třem zápasům. Všechny tři prohrál.

Číst
Oktagon 30: Titul pro Terezu Bledou i výzva pro Pauluse a Buchingera
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

Fotbal

Žalgas Žumagulov rozvířil MMA komunitu tím, že se svěřil s několika detaily ze svého života.

MMA

Problémy se zákonem má další bývalý UFC zápasník. Tentokrát se jedná o veterána Anthonyho Roco Martina. 

MMA

Jaké následky má tvrdý kop do hlavy asi dokáže odhadnout každý, nejen fanoušek bojových umění. Dokážete si však představit, co takový kop udělá s...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama