Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Zápasník, který se představil v Oktagonu, byl ubodán

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

maiquel-falcao
Maiqul Falcao se zapletl do pouliční rvačky, což se mu stalo osudným. / Zdroj: Bloody Elbow

Událost se stal v neděli ráno v brazilském městě Pelotas. Maniquel Falcao nad ránem vyšel z místního baru a dostal se do potyčky s neznámým útočníkem, který ho několikrát bodl do břicha.

Přivolaná záchranka sice Falcaa dopravila do nemocnice, tam už mu ovšem, kvůli velké ztrátě krve, nebylo pomoci.

Oktagon navštívil bezúspěšně

Maniquel Falcao v minulosti bojoval v organizaci UFC a stal se finalistou MMA organizace Bellator. Čeští a slovenští fanoušci si ho nejspíše pamatují ze zápasu Oktagonu, ve kterém podlehl na body Attilovi Véghovi.

Falcao není prototypem hodného chlapíka. V minulosti totiž napadl ženu a také se zapojil do pouliční rvačky, kvůli čemuž byl vyloučen z UFC. Pouliční rvačka se mu nakonec stala osudnou.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Jiří Procházka se s Gloverem Teixeirou o pás šampiona nejlepší MMA organizace na světě UFC utká o více jak měsíc později, konkrétně 11. června.

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

MMA

Oktagon s pořadovým číslem 30 je za námi a tak nezbývá, než si projít všechny jeho zápasy a prozradit si, jak si v nich borci vedli...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama