Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Turecký fotbalový klub Fenerbahce podalo žalobu na webový portál Transfermarkt

Turecký fotbalový klub Fenerbahce podalo žalobu na Transfermarkt, známý webový portál zabývající se shromažďováním informací o fotbalových hráčích.

fenerbahce-mesut-ozil
Fenerbahce zuří kvůli ceně Mesuta Ozila. / Zdroj: Twitter

Tureckému fotbalovému klubu Fenerbahce se konkrétně nelíbí, jak portál Transfermarkt pracuje s informacemi o hodnotě hráčů. Hodnota hráčů na Transfermarku se mění na základě výkonů samotných fotbalistů, jejich věku a dalších faktorů.

Fenerbahce známý informační portál nařkla z toho, že „negativně manipuluje“ s cenami jejich hráčů. O této události informovalo několik na sobě nezávislých zdrojů.

Ze zpráv dále vyplývá, že Fenerbahce se nelíbí fakt, že Transfermarkt jako nejdražšího hráče klubu vidí křídelníka Diogo Rossiho, který je zapůjčený z Los Angeles FC. Rossi má odhadovanou hodnotu 18 milionů eur, brankář Bayindir Altay potom 14 milionů eur, ovšem jejich největší hvězda Mesut Ozil je oceněna pouze na 4 miliony eur, což se Fenerbahce zdá jako podvod.

Fenerbahce za cenou vidí spiknutí

Za velmi nízké ocenění hráče prý stojí fakt, že administrátoři turecké části Transfermarktu jsou příznivci Trabzonsporu, kteří Fenerbahce chtějí uškodit.

Ceny uveřejňované na webu Transfermarkt se v minulosti nelíbili také Cristianovi Ronaldovi, který si proto web zablokoval na Instagramu.

Číst
Bude Pogba nejlépe placeným hráčem historie Premier League ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Bývalý fotbalista Fenerbahce a Besiktase Instanbul Sezer Öztürk je podezírán z vraždy čtyřiadvacetiletého Turka Halila İbrahima Gence, který byl zastřelen.

Fotbal

Blíží se konec kontraktu nejlépe placeného hráče současného kádru londýnského Arsenalu Mesuta Özila. Kam povedou jeho kroky po skončení smlouvy a je reálné, že...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama