Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Turecký fotbalový klub Fenerbahce podalo žalobu na webový portál Transfermarkt

Turecký fotbalový klub Fenerbahce podalo žalobu na Transfermarkt, známý webový portál zabývající se shromažďováním informací o fotbalových hráčích.

fenerbahce-mesut-ozil
Fenerbahce zuří kvůli ceně Mesuta Ozila. / Zdroj: Twitter

Tureckému fotbalovému klubu Fenerbahce se konkrétně nelíbí, jak portál Transfermarkt pracuje s informacemi o hodnotě hráčů. Hodnota hráčů na Transfermarku se mění na základě výkonů samotných fotbalistů, jejich věku a dalších faktorů.

Fenerbahce známý informační portál nařkla z toho, že “negativně manipuluje” s cenami jejich hráčů. O této události informovalo několik na sobě nezávislých zdrojů.

Ze zpráv dále vyplývá, že Fenerbahce se nelíbí fakt, že Transfermarkt jako nejdražšího hráče klubu vidí křídelníka Diogo Rossiho, který je zapůjčený z Los Angeles FC. Rossi má odhadovanou hodnotu 18 milionů eur, brankář Bayindir Altay potom 14 milionů eur, ovšem jejich největší hvězda Mesut Ozil je oceněna pouze na 4 miliony eur, což se Fenerbahce zdá jako podvod.

Fenerbahce za cenou vidí spiknutí

Za velmi nízké ocenění hráče prý stojí fakt, že administrátoři turecké části Transfermarktu jsou příznivci Trabzonsporu, kteří Fenerbahce chtějí uškodit.

Ceny uveřejňované na webu Transfermarkt se v minulosti nelíbili také Cristianovi Ronaldovi, který si proto web zablokoval na Instagramu.

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Blíží se konec kontraktu nejlépe placeného hráče současného kádru londýnského Arsenalu Mesuta Özila. Kam povedou jeho kroky po skončení smlouvy a je reálné, že...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama