Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Turecký fotbalový klub Fenerbahce podalo žalobu na webový portál Transfermarkt

Turecký fotbalový klub Fenerbahce podalo žalobu na Transfermarkt, známý webový portál zabývající se shromažďováním informací o fotbalových hráčích.

fenerbahce-mesut-ozil
Fenerbahce zuří kvůli ceně Mesuta Ozila. / Zdroj: Twitter

Tureckému fotbalovému klubu Fenerbahce se konkrétně nelíbí, jak portál Transfermarkt pracuje s informacemi o hodnotě hráčů. Hodnota hráčů na Transfermarku se mění na základě výkonů samotných fotbalistů, jejich věku a dalších faktorů.

Fenerbahce známý informační portál nařkla z toho, že „negativně manipuluje“ s cenami jejich hráčů. O této události informovalo několik na sobě nezávislých zdrojů.

Ze zpráv dále vyplývá, že Fenerbahce se nelíbí fakt, že Transfermarkt jako nejdražšího hráče klubu vidí křídelníka Diogo Rossiho, který je zapůjčený z Los Angeles FC. Rossi má odhadovanou hodnotu 18 milionů eur, brankář Bayindir Altay potom 14 milionů eur, ovšem jejich největší hvězda Mesut Ozil je oceněna pouze na 4 miliony eur, což se Fenerbahce zdá jako podvod.

Fenerbahce za cenou vidí spiknutí

Za velmi nízké ocenění hráče prý stojí fakt, že administrátoři turecké části Transfermarktu jsou příznivci Trabzonsporu, kteří Fenerbahce chtějí uškodit.

Ceny uveřejňované na webu Transfermarkt se v minulosti nelíbili také Cristianovi Ronaldovi, který si proto web zablokoval na Instagramu.

Číst
Potvrzeno! Haaland jde do Manchesteru City, podepsal s ním pětiletou smlouvu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Bývalý fotbalista Fenerbahce a Besiktase Instanbul Sezer Öztürk je podezírán z vraždy čtyřiadvacetiletého Turka Halila İbrahima Gence, který byl zastřelen.

Fotbal

Blíží se konec kontraktu nejlépe placeného hráče současného kádru londýnského Arsenalu Mesuta Özila. Kam povedou jeho kroky po skončení smlouvy a je reálné, že...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama