Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Hamilton zuří, o slávu se nechce dělit s mladičkým pilotem

Ve Formuli 1 doutná přestupová “bomba”, podle nejnovějších zpráv by totiž Mercedes, i kvůli odchodu Kimiho Räikkönena do závodnického důchodu, pro příští sezónu měl do týmu přivést George Russella. V mnoha případech vítaná změna se ovšem nelíbí stávající hvězdě Mercedesu Lewisi Hamitonovi.

hamilton-vs-russell
Hamilton se brání příchodu Russella do týmu. / Zdroj: F1

Hamilton podle dostupných zpráv zuří. Počítal totiž s tím, že následující dvě sezóny, na které nedávno podepsal smlouvu s Mercedesem, odjede po boku svého stávajícího týmového kolegy Valtteriho Bottase.

Valtteri Bottas je podle Hamiltona ideální týmový kolega. Fin je prý dostatečně poddajný a ochotný pracovat “v týmu”, což podle současného rozložení sil v Mercedesu znamená, že je ochotný pracovat na Lewise Hamiltona.

Hamilton nechce změny

Hamiltonovi současné rozložení sil vyhovuje, zároveň se ovšem obává, že s příchodem George Russella bude časem upozaděn. Na rozdíl od Bottase je totiž Russell velice rychlý a navíc je předpoklad, že se po několik následujících sezón bude dále zlepšovat. A to je pro Hamiltona, který je zvyklý na veškerou pozornost a ovace, veliký problém.

George Russell je už nyní ve světě F1 velice oblíbený. Třiadvacetiletý mladík má obrovské oči a dlouhé řasy a fanoušci o něm mluví jako o “sympaťákovi”. Velká část odborníků o něm navíc u nyní mluví jako o Hamiltonově jasném nástupci, který má velký předpoklad, že jednou bude přepisovat všechny jeho rekordy. Nelze se tedy divit, že Hamilton je naštvaný.

Takto situaci v Mercedesu vidí někteří fanoušci:

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Internetem kolují záběry z nedělní kolize závodů Formule 1 mezi Lewisem Hamiltonem a Maxem Verstappenem. Ze záběrů je jasně patrné, že kdyby nebylo ochranného...

Motosport

Pokud jste po neodjeté Velké ceně Belgie měli pocit, že nás ve Formuli 1 nemůže už nic překvapit, Velká cena Itálie vám vzala vítr...

Motosport

Je tomu už 8 let, kdy bývalá hvězda Formule 1 Michael Schumacher při nehodě na lyžích utrpěl vážné zranění hlavy. Od té doby se...

Motosport

Velká cena Nizozemska byla poměrně jednotvárná. Vítězství si pohlídal domácí závodník Max Verstappen, který do závodu startoval z první pozice. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama