Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Přestupová letní bomba číslo 2. Po Messim mění dres také Ronaldo

Toto léto se nese na vlně nepředvídatelných, bombastických přestupů. Poté, co odešel Lionel Messi z Barcelony kvůli finančním problémům klubu, přišla řada na přestup jeho největšího rivala Cristiana Ronalda.

ronaldo
Cristiano Ronaldo se v létě stěhuje do United. / Zdroj: Telegraph India

Cristiano Ronaldo svoji touhu odejít z Juventusu, kde působil už od roku 2018, vyjádřil už na začátku léta. Teprve týden před koncem přestupového období se mu ovšem podařilo najít nový domov. Tím by se měl stát Manchester United.

O možné destinaci pro Ronalda se spekuluje od začátku prázdnin. Hvězdný portugalský útočník byl nejvíce spojován s Manchesterem United. Některé britské deníky jako například Daily Mail měly za to, že přestup k největšímu rivalovi je už hotový. Fanoušci United ve velkém pálili Ronaldovi dresy, prakticky přes noc se ovšem situace otočila.

Nejnovější zprávy mluví o tom, že Cristiano Ronaldo se dohodl na přestup do svého bývalého klubu Manchesteru United. S Red Devils by přitom měl podepsat dvouletý kontrakt na blíže nespecifikovanou částku, ovšem spekuluje se, že bude muset výrazně slevit ze svých požadavků.

V současné chvíli prý zbývá doladit už jenom detaily. Následovat bude lékařská prohlídka a získání víza. Poté se už Ronaldo objeví v dresu United. Těšíte se na něj?

Číst
Mistrovství světa 2026 bude hostit celkem 16 měst napříč USA, Mexikem a Kanadou
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama