Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Mendy z Manchesteru City čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního útoku

Anglická policie oznámila, že obvinila francouzského fotbalového obránce Manchesteru City Benjamina Mendyho ze znásilnění a sexuálního útoku. Po dobu vyšetřování byl klubem suspendován.

benjamin-mendy
Benjamin Mendy měl znásilnit celkem tři dívky. / Zdroj: Eurosport

Ze zpráv vyplývá, že Mendyho obvinily celkem tři dívky starší šestnácti let. Hvězdný obránce měl všechny tři znásilnit v průběhu posledních deseti měsíců, konkrétně od října minulého roku.

Sedmadvacetiletý mistr světa z roku 2018 strávil celou noc ve vazbě a nyní ho čeká soud. Mendy ani samotný klub se k situaci dál nevyjádřil.

Mendy je francouzský reprezentant s hvězdou kariérou

Mendy má za sebou hvězdnou kariéru. Z Marseille přestoupil do Monaka a následně i do klubu úřadujícího anglického mistra, který za něj zaplatil 57 milionů eur (přibližně 1,5 milionu korun).

Obvinění ze znásilnění přichází jenom pár týdnů poté, co začal být vyšetřován jeden z hráčů Premier League kvůli dětské pornografii.

Číst
Až pět střídání za zápas ve fotbale zůstane i po koronavirové pandemii
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Fotbalový útočník Marek Vintr se dopustil sázkového podvodu. Etická komise Fotbalové asociace ČR mu za to vyměřila trest v podobě zákazu činnosti na 18...

Fotbal

Španělská policie na Ibize zatkla záložníka Bundesligy, který je podezřelý ze znásilnění mladistvé.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama