Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Norským fotbalem otřásá skandál! Hráči prvoligového klubu SK Brann si uspořádali sexuální večírek přímo na hřišti

Poslední tým nejvyšší norské fotbalové soutěže SK Brann během zápasu na hřišti sice moc nepředvádí, když se ovšem za diváky zavřou dveře, umí to pořádně roztočit.

sk-brann
SK Brann řeší obrovský skandál. / Zdroj: Today in 24 English

Podle zahraničních médií hned dvanáct hráčů SK Brann přímo na stadionu uspořádalo sexuální večírek. Orgie začaly v šatnách, poté se však přesunuly přímo na hřiště.

Kromě dvanácti zmiňovaných fotbalistů se orgií účastnilo také sedm žen. Jedna z nich přitom podala žalobu za napadení.

Orgie podle norských médií byly zachyceny na bezpečnostních kamerách. Záběry by přitom mohly posloužit při vyšetřování zmiňovaného napadení. Snímky orgií na veřejnost neprosákly.

Některé norské deníky uvádějí, že během večírku byly v hojném množství užívány také drogy.

SK Brann se chystá udělovat tresty

Vedení klubu chování hráčů odsoudilo. Nyní chystá řádné prošetření události včetně testů na drogy, následně je pak připraveno udělovat tresty. Mluví se dokonce i o možnén rozvázání smlouvy.

Trenér týmu Erik Horneland se přitom svěřil, že podobný večírek letos již proběhl. Hráči však byli pouze napomenuti, což zjevně nepomohlo.

Proti chování svých hráčů se postavili také fanoušci. Ti během posledního zápasu se Sandefjordem 19 minut a 8 sekund mlčeli jako připomenutí roku 1908, kdy byl klub založen. V jevišti pak byly vidět i vlajky s nápisy jako například „SK Hanba“.

Číst
Trenérský přestup léta? Zinédine Zidane jedná s PSG!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Obrovskému skandálu v posledních dnech čelí norský prvoligový klub SK Brann. Hráči tohoto týmu pořádali orgie na vlastním stadionu. Nachytaly je při tom bezpečností...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama