Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Norským fotbalem otřásá skandál! Hráči prvoligového klubu SK Brann si uspořádali sexuální večírek přímo na hřišti

Poslední tým nejvyšší norské fotbalové soutěže SK Brann během zápasu na hřišti sice moc nepředvádí, když se ovšem za diváky zavřou dveře, umí to pořádně roztočit.

sk-brann
SK Brann řeší obrovský skandál. / Zdroj: Today in 24 English

Podle zahraničních médií hned dvanáct hráčů SK Brann přímo na stadionu uspořádalo sexuální večírek. Orgie začaly v šatnách, poté se však přesunuly přímo na hřiště.

Kromě dvanácti zmiňovaných fotbalistů se orgií účastnilo také sedm žen. Jedna z nich přitom podala žalobu za napadení.

Orgie podle norských médií byly zachyceny na bezpečnostních kamerách. Záběry by přitom mohly posloužit při vyšetřování zmiňovaného napadení. Snímky orgií na veřejnost neprosákly.

Některé norské deníky uvádějí, že během večírku byly v hojném množství užívány také drogy.

SK Brann se chystá udělovat tresty

Vedení klubu chování hráčů odsoudilo. Nyní chystá řádné prošetření události včetně testů na drogy, následně je pak připraveno udělovat tresty. Mluví se dokonce i o možnén rozvázání smlouvy.

Trenér týmu Erik Horneland se přitom svěřil, že podobný večírek letos již proběhl. Hráči však byli pouze napomenuti, což zjevně nepomohlo.

Proti chování svých hráčů se postavili také fanoušci. Ti během posledního zápasu se Sandefjordem 19 minut a 8 sekund mlčeli jako připomenutí roku 1908, kdy byl klub založen. V jevišti pak byly vidět i vlajky s nápisy jako například “SK Hanba”.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Messiho domácí premiéra dopadla hrozně. Musel ze hřiště a viditelně ho to štvalo
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Obrovskému skandálu v posledních dnech čelí norský prvoligový klub SK Brann. Hráči tohoto týmu pořádali orgie na vlastním stadionu. Nachytaly je při tom bezpečností...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama