Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Skandál v Norsku ! Hráči prvoligového klubu pořádali orgie

Obrovskému skandálu v posledních dnech čelí norský prvoligový klub SK Brann. Hráči tohoto týmu pořádali orgie na vlastním stadionu. Nachytaly je při tom bezpečností kamery. Jeden ze zúčastněných hráčů je dokonce obviněn ze sexuálního napadení a některé informace uvádějí dokonce i přítomnost drog. Vedení celku se již incidentem zabývá.

Hráči SK Brann čelí skandálu. Na svém stadionu pořádali orgie. Zdroj:sknation.com
Hráči SK Brann čelí skandálu. Na svém stadionu pořádali orgie. Zdroj:sknation.com

Na výsledcích nezáleží

Hráči týmu SK Brann pořádali na vlastním stadionu orgie. Incidentu se mělo účastnit dvanáct hráčů norského celku a sedm žen. Kromě šaten mělo k intimnostem docházet i přímo na hrací ploše. Celý skandál odhalily bezpečností kamery, které jsou na stadionu a v útrobách zavedeny. Dle některých zdrojů se navíc nemělo jednat o první podobný incident hráčů v tomto roce. Ke stejné události mělo dojít také již před několika měsíci.

Hráči Brannu se výsledky zřejmě příliš netrápí. V prvoligové tabulce jim patří poslední příčka a z šestnácti zápasů vyhráli pouhé dva. Svou nevoli k výkonům hráčů dali jasně najevo i fanoušci, kteří v prvním zápase po zveřejnění skandálu drželi hrobové ticho přesně 19 minut a osm vteřin. Jde o odkaz na rok 1908, kdy byl tento tradiční norský klub založen. Dále pak také příznivci klubu vyvěsili na tribuně transparent s nápisem „Spodina“. Kromě fanoušků jednání hráčů samozřejmě odsoudilo také vedení celku, které je z celé události naprosto šokováno.

Během dovádění se navíc měly mezi aktéry objevit také drogy. Generální manažerka klubu ve svém prohlášení uvedla, že hráči byli testování na přítomnost drog a v případě, že došlo k trestnému činu, plně se budou od hráčů distancovat. Celý skandál má navíc již první oběti. Samotný strůjce mejdanu Kristoffer Barmen byl nedlouho po incidentu z klubu propuštěn. Na vlastní žádost pak skončil také dánský brankář Mikkel Andersen, bývalý člen juniorských výběrů Dánska. Ten do klubu přišel teprve v červnu a dlouho v Brannu tedy nezůstal. Do ukončení vyšetřování má zbylých deset hráčů, kteří se na záznamech z bezpečnostních kamer objevili, podmínku a vedení celku jim udělilo varování.

Číst
Nejstarší profesionální fotbalista na světě (54 let) podepsal novou smlouvu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Hokej

Hokejisté Floridy na úterní zápas proti Vancouveru pozvali oblíbeného rappera Kodak Blacka. Jeho přítomnost několikrát oslavovali na kostce, nicméně s tím, co se stalo...

Fotbal

Íránská fotbalová reprezentace se dostala do podezření kvůli svému brankáři. Protihráčky přišly s obviněním, že se jednalo o muže.

Fotbal

Anglická policie oznámila, že obvinila francouzského fotbalového obránce Manchesteru City Benjamina Mendyho ze znásilnění a sexuálního útoku. Po dobu vyšetřování byl klubem suspendován.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama