Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Skandál v Norsku ! Hráči prvoligového klubu pořádali orgie

Obrovskému skandálu v posledních dnech čelí norský prvoligový klub SK Brann. Hráči tohoto týmu pořádali orgie na vlastním stadionu. Nachytaly je při tom bezpečností kamery. Jeden ze zúčastněných hráčů je dokonce obviněn ze sexuálního napadení a některé informace uvádějí dokonce i přítomnost drog. Vedení celku se již incidentem zabývá.

Hráči SK Brann čelí skandálu. Na svém stadionu pořádali orgie. Zdroj:sknation.com
Hráči SK Brann čelí skandálu. Na svém stadionu pořádali orgie. Zdroj:sknation.com

Na výsledcích nezáleží

Hráči týmu SK Brann pořádali na vlastním stadionu orgie. Incidentu se mělo účastnit dvanáct hráčů norského celku a sedm žen. Kromě šaten mělo k intimnostem docházet i přímo na hrací ploše. Celý skandál odhalily bezpečností kamery, které jsou na stadionu a v útrobách zavedeny. Dle některých zdrojů se navíc nemělo jednat o první podobný incident hráčů v tomto roce. Ke stejné události mělo dojít také již před několika měsíci.

Hráči Brannu se výsledky zřejmě příliš netrápí. V prvoligové tabulce jim patří poslední příčka a z šestnácti zápasů vyhráli pouhé dva. Svou nevoli k výkonům hráčů dali jasně najevo i fanoušci, kteří v prvním zápase po zveřejnění skandálu drželi hrobové ticho přesně 19 minut a osm vteřin. Jde o odkaz na rok 1908, kdy byl tento tradiční norský klub založen. Dále pak také příznivci klubu vyvěsili na tribuně transparent s nápisem „Spodina“. Kromě fanoušků jednání hráčů samozřejmě odsoudilo také vedení celku, které je z celé události naprosto šokováno.

Během dovádění se navíc měly mezi aktéry objevit také drogy. Generální manažerka klubu ve svém prohlášení uvedla, že hráči byli testování na přítomnost drog a v případě, že došlo k trestnému činu, plně se budou od hráčů distancovat. Celý skandál má navíc již první oběti. Samotný strůjce mejdanu Kristoffer Barmen byl nedlouho po incidentu z klubu propuštěn. Na vlastní žádost pak skončil také dánský brankář Mikkel Andersen, bývalý člen juniorských výběrů Dánska. Ten do klubu přišel teprve v červnu a dlouho v Brannu tedy nezůstal. Do ukončení vyšetřování má zbylých deset hráčů, kteří se na záznamech z bezpečnostních kamer objevili, podmínku a vedení celku jim udělilo varování.

  Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Anglická policie oznámila, že obvinila francouzského fotbalového obránce Manchesteru City Benjamina Mendyho ze znásilnění a sexuálního útoku. Po dobu vyšetřování byl klubem suspendován.

Fotbal

Poslední tým nejvyšší norské fotbalové soutěže SK Brann během zápasu na hřišti sice moc nepředvádí, když se ovšem za diváky zavřou dveře, umí to...

Fotbal

Wayne Rooney opět rozčeřil vody anglického veřejného života, tentokrát však trošku jiným způsobem, než jsme zvyklí. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama