Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Skandál v Norsku ! Hráči prvoligového klubu pořádali orgie

Obrovskému skandálu v posledních dnech čelí norský prvoligový klub SK Brann. Hráči tohoto týmu pořádali orgie na vlastním stadionu. Nachytaly je při tom bezpečností kamery. Jeden ze zúčastněných hráčů je dokonce obviněn ze sexuálního napadení a některé informace uvádějí dokonce i přítomnost drog. Vedení celku se již incidentem zabývá.

Hráči SK Brann čelí skandálu. Na svém stadionu pořádali orgie. Zdroj:sknation.com
Hráči SK Brann čelí skandálu. Na svém stadionu pořádali orgie. Zdroj:sknation.com

Na výsledcích nezáleží

Hráči týmu SK Brann pořádali na vlastním stadionu orgie. Incidentu se mělo účastnit dvanáct hráčů norského celku a sedm žen. Kromě šaten mělo k intimnostem docházet i přímo na hrací ploše. Celý skandál odhalily bezpečností kamery, které jsou na stadionu a v útrobách zavedeny. Dle některých zdrojů se navíc nemělo jednat o první podobný incident hráčů v tomto roce. Ke stejné události mělo dojít také již před několika měsíci.

Hráči Brannu se výsledky zřejmě příliš netrápí. V prvoligové tabulce jim patří poslední příčka a z šestnácti zápasů vyhráli pouhé dva. Svou nevoli k výkonům hráčů dali jasně najevo i fanoušci, kteří v prvním zápase po zveřejnění skandálu drželi hrobové ticho přesně 19 minut a osm vteřin. Jde o odkaz na rok 1908, kdy byl tento tradiční norský klub založen. Dále pak také příznivci klubu vyvěsili na tribuně transparent s nápisem „Spodina“. Kromě fanoušků jednání hráčů samozřejmě odsoudilo také vedení celku, které je z celé události naprosto šokováno.

Během dovádění se navíc měly mezi aktéry objevit také drogy. Generální manažerka klubu ve svém prohlášení uvedla, že hráči byli testování na přítomnost drog a v případě, že došlo k trestnému činu, plně se budou od hráčů distancovat. Celý skandál má navíc již první oběti. Samotný strůjce mejdanu Kristoffer Barmen byl nedlouho po incidentu z klubu propuštěn. Na vlastní žádost pak skončil také dánský brankář Mikkel Andersen, bývalý člen juniorských výběrů Dánska. Ten do klubu přišel teprve v červnu a dlouho v Brannu tedy nezůstal. Do ukončení vyšetřování má zbylých deset hráčů, kteří se na záznamech z bezpečnostních kamer objevili, podmínku a vedení celku jim udělilo varování.

Číst
Fotbalista Vintr dostal za sázkový podvod zákaz činnosti
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Fotbalový útočník Marek Vintr se dopustil sázkového podvodu. Etická komise Fotbalové asociace ČR mu za to vyměřila trest v podobě zákazu činnosti na 18...

Hokej

Neuvěřitelná věc se odehrála v amatérské hokejové lize United States Premier Hockey League (USPHL). Když rozhodčí jednomu z hráčů písknul přestupek, ten to neunesl...

Fotbal

Dříve elitní fotbalový útočník, dnes ostuda celého brazilského fotbalu. Tak by se ve zkratce dal shrnout osud Robinha.

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama