Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Divočina v Ligue 1! Zápas mezi Nice a Marseille skončil bitkou přímo na trávníku

Naprosto neuvěřitelný průběh měl zápas dalšího kola francouzské Ligue 1 mezi Nice a Marseille. Utkání bylo ukončeno předčasně kvůli bitce přímo na trávníku.

dmitry-payet
Dmitry Payet rozpoutal válku. / Zdroj: BetinSports

Událo se to velice rychle. Kotel domácích na hostujícího hráče Dmitri Payeta hodil lahev a zasáhl ho do zad. Ten se nedal, lahev zvedl a hodil ji zpět. Nato fanoušci Nice vtrhli přímo na hřiště a začali se prát.

Hráči rychle opustili hrací plochu, podle neoficiálních zpráv to ovšem nebylo dostatečně rychlé na to, aby neutrpěli zranění. Payet měl údajně poškrábaná a zkrvavená záda, Matteo Guendouzi a Luan Peres potom známky škrcení na krku.

Po přibližně hodině chtělo vedení soutěže zápas restartovat, hosté to ovšem odmítli s tím, že jejich hráči nejsou v bezpečí. S tím souhlasil také rozhodčí zápasu, který tedy duel k 75. minutě, za dříve avizovaného stavu 1:0 ukončil.

S rozhodnutím Marseille nesouhlasil prezident klubu

Prezident domácího celku to ovšem viděl jinak: „Nerozumím rozhodnutí našich kolegů z Marseille. Všichni je vyzývali k restartu, zbývalo odehrát 15 minut. Mluvil jsem s fanoušky a zaručili mi, že už nebudou dělat problémy“.

Kdy a zdali se zápas bude ještě dohrávat, zatím není známo.

Kousek incidentu můžete shlédnout na videu:

Číst
Švýcarský reprezentant Granit Xhaka je podezřelý ze sázkového podvodu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

Fotbal

Co se ještě nedávno zdálo být v rovině nemožného, se pomalu dalo do pohybu. PSG toto léto do týmu přivedla Lionela Messiho a Sergio...

Fotbal

Jak jsme vás informovali v přechozím článku, Sergio Ramos se svým kamarádům svěřil, že by po hořkém konci v Realu Madrid rád vyslyšel nabídku...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama