Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Divočina v Ligue 1! Zápas mezi Nice a Marseille skončil bitkou přímo na trávníku

Naprosto neuvěřitelný průběh měl zápas dalšího kola francouzské Ligue 1 mezi Nice a Marseille. Utkání bylo ukončeno předčasně kvůli bitce přímo na trávníku.

dmitry-payet
Dmitry Payet rozpoutal válku. / Zdroj: BetinSports

Událo se to velice rychle. Kotel domácích na hostujícího hráče Dmitri Payeta hodil lahev a zasáhl ho do zad. Ten se nedal, lahev zvedl a hodil ji zpět. Nato fanoušci Nice vtrhli přímo na hřiště a začali se prát.

Hráči rychle opustili hrací plochu, podle neoficiálních zpráv to ovšem nebylo dostatečně rychlé na to, aby neutrpěli zranění. Payet měl údajně poškrábaná a zkrvavená záda, Matteo Guendouzi a Luan Peres potom známky škrcení na krku.

Po přibližně hodině chtělo vedení soutěže zápas restartovat, hosté to ovšem odmítli s tím, že jejich hráči nejsou v bezpečí. S tím souhlasil také rozhodčí zápasu, který tedy duel k 75. minutě, za dříve avizovaného stavu 1:0 ukončil.

S rozhodnutím Marseille nesouhlasil prezident klubu

Prezident domácího celku to ovšem viděl jinak: “Nerozumím rozhodnutí našich kolegů z Marseille. Všichni je vyzývali k restartu, zbývalo odehrát 15 minut. Mluvil jsem s fanoušky a zaručili mi, že už nebudou dělat problémy”.

Kdy a zdali se zápas bude ještě dohrávat, zatím není známo.

Kousek incidentu můžete shlédnout na videu:

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

Fotbal

Co se ještě nedávno zdálo být v rovině nemožného, se pomalu dalo do pohybu. PSG toto léto do týmu přivedla Lionela Messiho a Sergio...

Fotbal

Jak jsme vás informovali v přechozím článku, Sergio Ramos se svým kamarádům svěřil, že by po hořkém konci v Realu Madrid rád vyslyšel nabídku...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama