Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Tragédie ve Formuli 1: Ředitelka závodního okruhu Mailletová byla zavražděna vlastním manželem

Motoristickým světem otřásá tragédie nebývalých rozměrů. Ředitelka závodního okruhu Spa-Francorchamps, na němž se jezdí Velká cena Belgie, byla zavražděna ve svém domě, vlastním manželem.

Nathalie-Mailletova
Nathalie Mailletová byla nalezena mrtvá ve svém domě. / Zdroj: Športky

Nathalie Mailletová se v neděli měla účastnit závodů rallye. Když se na závod nedostavila, začalo se po ní pátrat. 51letá žena byla nalezena poměrně záhy ve svém vlastním domě, ovšem mrtvá.

Společně s ní se na místě našla mrtvola další ženy a muže. S mrtvou ženou, která byla identifikována jako Ann-Lawrence Durviaux měla Mailletová údajně milostný poměr. Mrtvý muž byl potom její manžel, Franz Duboise, který se o tomto poměru dozvěděl a psychicky ho neuneslo. Duboise údajně po vraždě své ženy a její milenky zavolal policii, před jejím příjezdem však vzal život i sobě.

V oficiálním prohlášení Formule 1 stojí: „S velkým smutkem oznamujeme, že naše přítelkyně Nathalie Mailletová zemřela. Celá Formule 1 posílá to nejupřímnější soustrast její rodině a přátelům. Motoristický svět přišel o skvělou osobnost a bude nám všem chybět“.

Nathalie Mailletová byla francouzskou architektkou a závodnicí.

Číst
Za bolest zad Lewise Hamiltona mohlo extrémní nastavení vozu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Motosport

Jezdci se z městské trati v Baku přesouvají na otevřené prostranství, konkrétně na chyby benevolentnější okruh v kanadském Montréalu. Jaká je historie tohoto podniku...

Motosport

Ať už jste fanoušky italské stáje Ferrari nebo ne, pohled na odstupivšího Charlese Leclerca z Velké ceny Ázerbájdžánu musel dojmout každého. Monopost Ferrari, ze...

Motosport

Pilot Formule 1 Charles Leclerc nemůže prolomit prokletí, které se ho drží v jeho rodné zemi. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama