Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Tenistka Petra Kvitová představila svého nového přítele

O tomto vztahu se mluví už dlouho, teprve nyní však vchází v oficiální platnost. Tenistka Petra Kvitová přiznala poměr se svým trenérem Jiřím Vaňkem. 

petra-kvitova-jiri-vanek
Petra Kvitová představila nového přítele Jiřího Vaňka. / Zdroj: iDnes

Světová dvanáctka pro Blesk přiznala, že s Petrem Vaňkem randí teprve chvíli. K sobě je údajně přivedly právě spekulace o tom, že spolu chodí: ” Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, až se z nás opravdu stal pár”.

Po selhání na Olympijských hrách tak má důvod myslet pozitivně. Českou tenisovou jedničku nyní čeká turnaj v Montrealu, kde se chystá připravit na poslední Grand Slam roku US Open.

Kvitová zatím v lásce neměla moc štěstí

Petra Kvitová v lásce zatím neměla příliš štěstí. Nejprve chodila s Adamem Pavláskem, o čtyři roky mladším kolegou.

Později byla spojována s Radkem Štěpánkem. Ten se v té době rozváděl s Nicole Vaidišovou, za což to Kvitová ve velkém schytávala. Štěpánek se k Vaidišové nakonec vrátil.

Posledním přítelem Kvitové byl Radek Meidl, s nímž byla dokonce zasnoubená. S nejnovějším partnerem Vaňkem je podle svých slov pouze několik týdnů. Jedná se o její životní lásku?

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama