Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Tenistka Petra Kvitová představila svého nového přítele

O tomto vztahu se mluví už dlouho, teprve nyní však vchází v oficiální platnost. Tenistka Petra Kvitová přiznala poměr se svým trenérem Jiřím Vaňkem. 

petra-kvitova-jiri-vanek
Petra Kvitová představila nového přítele Jiřího Vaňka. / Zdroj: iDnes

Světová dvanáctka pro Blesk přiznala, že s Petrem Vaňkem randí teprve chvíli. K sobě je údajně přivedly právě spekulace o tom, že spolu chodí: “ Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, až se z nás opravdu stal pár“.

Po selhání na Olympijských hrách tak má důvod myslet pozitivně. Českou tenisovou jedničku nyní čeká turnaj v Montrealu, kde se chystá připravit na poslední Grand Slam roku US Open.

Kvitová zatím v lásce neměla moc štěstí

Petra Kvitová v lásce zatím neměla příliš štěstí. Nejprve chodila s Adamem Pavláskem, o čtyři roky mladším kolegou.

Později byla spojována s Radkem Štěpánkem. Ten se v té době rozváděl s Nicole Vaidišovou, za což to Kvitová ve velkém schytávala. Štěpánek se k Vaidišové nakonec vrátil.

Posledním přítelem Kvitové byl Radek Meidl, s nímž byla dokonce zasnoubená. S nejnovějším partnerem Vaňkem je podle svých slov pouze několik týdnů. Jedná se o její životní lásku?

Číst
Au, tohle bolelo! Tenista s českými kořeny Sebastian Korda si při tréninku "narval" do rozkroku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Tenis

Petra Kvitová do nové sezóny vstoupila naprosto otřesně, když na turnaji v australském Adelaide podlehla domácí Priscille Honové 7:6, 5:7 a 2:6. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kapitán a lídr gabonské reprezentace Pierre-Emerick Aubameyang se vrací z Afrického poháru národů zpět do Arsenalu. Vinu na tom nesou potíže se srdcem, které...

Ostatní

Po více než šesti týdnech se vrátili z Antarktické expedice na Mt.Vinson a jižní pól domů do České republiky čeští polárníci Petr Horký a...

Fotbal

Cristiano Ronaldo uvedl, že jeho fotbalovými vzory byli brazilské legendy Ronaldinho a Ronaldo Nazario. Zároveň však nezapomněl zavtipkovat o tom, že vyhrál více individuálních...

Fotbal

Dva nejdražší hráči současnosti budou s největší pravděpodobností v nejbližší době měnit dres. Zatímco u Kyliana Mbappého to bude nejspíše zadarmo, jelikož mu končí...

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama