Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Tenistka Petra Kvitová představila svého nového přítele

O tomto vztahu se mluví už dlouho, teprve nyní však vchází v oficiální platnost. Tenistka Petra Kvitová přiznala poměr se svým trenérem Jiřím Vaňkem. 

petra-kvitova-jiri-vanek
Petra Kvitová představila nového přítele Jiřího Vaňka. / Zdroj: iDnes

Světová dvanáctka pro Blesk přiznala, že s Petrem Vaňkem randí teprve chvíli. K sobě je údajně přivedly právě spekulace o tom, že spolu chodí: “ Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, až se z nás opravdu stal pár“.

Po selhání na Olympijských hrách tak má důvod myslet pozitivně. Českou tenisovou jedničku nyní čeká turnaj v Montrealu, kde se chystá připravit na poslední Grand Slam roku US Open.

Kvitová zatím v lásce neměla moc štěstí

Petra Kvitová v lásce zatím neměla příliš štěstí. Nejprve chodila s Adamem Pavláskem, o čtyři roky mladším kolegou.

Později byla spojována s Radkem Štěpánkem. Ten se v té době rozváděl s Nicole Vaidišovou, za což to Kvitová ve velkém schytávala. Štěpánek se k Vaidišové nakonec vrátil.

Posledním přítelem Kvitové byl Radek Meidl, s nímž byla dokonce zasnoubená. S nejnovějším partnerem Vaňkem je podle svých slov pouze několik týdnů. Jedná se o její životní lásku?

Číst
Na Thiema přijela policie s podezřením na natáčení porna
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Petra Kvitová do nové sezóny vstoupila naprosto otřesně, když na turnaji v australském Adelaide podlehla domácí Priscille Honové 7:6, 5:7 a 2:6. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama