Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Kvitová předvedla tragický výkon na úvod nové sezóny, fanoušci ji na sítích ztrhali

Petra Kvitová do nové sezóny vstoupila naprosto otřesně, když na turnaji v australském Adelaide podlehla domácí Priscille Honové 7:6, 5:7 a 2:6. 

kvitova
Kvitová to schytala od fanoušků, zaslouženě! / Zdroj: Sport.cz

Aktuálně 264. hráčka světa přitom měla poměrně snadnou práci, což ilustruje naprosto neuvěřitelná výměna ze začátku třetího setu. Video z této výměny se nyní šíří na sociálních sítích rychlostí blesku.

Za stavu 40:30 pro domácí hráčku se Kvitová doslova vzdala několika naprosto jasných míčků a bod své soupeřce odevzdala. Následný brejkbol pak už nedokázala dohnat, naopak rozdíl ve výkonu hráček se dále výrazně prohloubilo.

Jméno Kvitová skloňováno ve všech neslušných tvarech

Komentáře u tohoto videa oscilují od naprosto udivených, až po ty maximálně agresivní. Fanoušci toto selhání nazývají například jako „fraktura mozku“ a mnoha dalšími, peprnými výrazy.

Zmiňovaný míček si můžete prohlédnout ve videu níže:

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Novak Djokovič si Australian Open nejspíš nezahraje
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Tenis

O tomto vztahu se mluví už dlouho, teprve nyní však vchází v oficiální platnost. Tenistka Petra Kvitová přiznala poměr se svým trenérem Jiřím Vaňkem. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama