Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Ostatní

Pink se nabídla, že za norské beach házenkářky zaplatí pokutu

Na spor o bikiny mezi norskými beach házenkářkami a Evropskou házenkářskou federací, který společností prošuměl před pár dny, má dohru. 

pink
Pink podporuje norské beach házenkářky. / Zdroj: Marca

Jak bylo řečeno norským beach házenkářkám, za neuposlechnutí pravidel, tedy za navléknutí jiného „dresu“ než vykrojených bikin jim hrozí vyloučení z turnajů a také pokuta. To nenechalo chladnou zpěvačku Pink, která vystoupila na podporu hráček.

Pink hráčkám skrze média vzkázala, že je podporuje v tom, co dělají. K tomu dodala, že pokutu by měla dostat jedině Evropská házenkářská komise a to za svůj sexismus. A nakonec slíbila, že pokud beach házenkářky dostanou pokutu, tak ji ráda zaplatí.

Pink na podporu poslala tweet

„Jsem velmi hrdá na norský ženský beach volejbalový tým, který protestuje velice sexistická pravidla ohledně jejich „dresů“. Evropská házenkářská federace BY MĚLA BÝT POKUTOVÁNA ZA SEXISMUS“ napsala Pink na svém twitterovém účtu.

„Dobře, dámy. Ráda za vás pokutu zaplatím. Držte se“ přidala Pink.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama