Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Ostatní

Pink se nabídla, že za norské beach házenkářky zaplatí pokutu

Na spor o bikiny mezi norskými beach házenkářkami a Evropskou házenkářskou federací, který společností prošuměl před pár dny, má dohru. 

pink
Pink podporuje norské beach házenkářky. / Zdroj: Marca

Jak bylo řečeno norským beach házenkářkám, za neuposlechnutí pravidel, tedy za navléknutí jiného “dresu” než vykrojených bikin jim hrozí vyloučení z turnajů a také pokuta. To nenechalo chladnou zpěvačku Pink, která vystoupila na podporu hráček.

Pink hráčkám skrze média vzkázala, že je podporuje v tom, co dělají. K tomu dodala, že pokutu by měla dostat jedině Evropská házenkářská komise a to za svůj sexismus. A nakonec slíbila, že pokud beach házenkářky dostanou pokutu, tak ji ráda zaplatí.

Pink na podporu poslala tweet

“Jsem velmi hrdá na norský ženský beach volejbalový tým, který protestuje velice sexistická pravidla ohledně jejich “dresů”. Evropská házenkářská federace BY MĚLA BÝT POKUTOVÁNA ZA SEXISMUS” napsala Pink na svém twitterovém účtu.

“Dobře, dámy. Ráda za vás pokutu zaplatím. Držte se” přidala Pink.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama