Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Neymar na dovolené viditelně ztloustl, kritika fanoušků je obrovská

Neymar o prázdninách reprezentoval svou rodnou zemi na Copa America a proto si nyní užívá náhradní volno. Během něj viditelně ztloustl.

Neymar ztloustl
Neymarovi v poslední době viditelně chutná. / Zdroj: Twitter

Neymar chce jít ve stopách Lionela Messiho, má ovšem problémy se životosprávou, což potvrzují fotografie z jeho soukromé jachty. Neymar je na nich vyfocený do půli těla, díky čemuž nelze přehlédnout jeho obtloustlé břicho.

Fanoušci tyto fotografie hojně sdílí na sociálních sítích. A přitom Neymara hojně srovnávají s Willianem, který se z dovolené taktéž vrátil s “pupkem”, případně s Hazardem, který je špatnou životosprávou přímo pověstný.

Někteří fanoušci se pak pustili do srovnávání Neymara právě s Messim, po jehož stopách by chtěl brazilský fotbalista jít. A srovnání to není lichotivé, posuďte sami.

Podle mnohých odborníků je hvězdný útočník nejvíce podobný brazilskému Ronaldinhovi. Ten prý měl také přemíru talentu, ale jen malé odhodlání na sobě dřít.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Od příchodu Messiho do PSG letos v létě se čekalo mnohé. Po prvním zápase v Lize mistrů se však místo naplnění velkého očekávání musíme...

Fotbal

Dnes pokračují klání základní skupiny Ligy mistrů. Kromě loňského finalisty, Realu Madrid či Liverpoolu, se dnes představí ve svém premiérovém zápase v Lize mistrů...

Fotbal

Lionel Messi pro spoustu fotbalistů platí jako guru a výrazná osobnost, které si váží. Ne všichni k němu však přistupují s respektem. 

Fotbal

V tureckém Istanbulu se včera konal los základních skupin Ligy mistrů. A nutno říci, že dopadl velmi zajímavě. Svedl do jedné skupiny dva největší...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama