Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Marcelo Bielsa povzbuzuje na tréninku Athletic Bilbaa, tohle byste jako hráči nechtěli zažít!

Marcelo Bielsa, trenér Athletic Bilbao má přezdívku „El Loco“ (v českém jazyce „šílený“). Jedno z ojedinělých videí z tréninkové jednotky španělského týmu prozrazuje, jak se k ní dostal.

Marcelo Bielsa
Marcelo Bielsa od svých svěřenců vyžaduje vysokou intenzitu tréninků. / Zdroj: Flipboard

Ve videu je zachyceno, jak Marcelo Bielsa pobíhá po hřišti a řve na své hráče, aby je přiměl hrát v co nejvyšší intenzitě. Povzbuzování samozřejmě doprovází i několik peprných slovíček.

Při sledování tohoto videa je velmi snadné zapomenout na to, že se jedná pouze o trénink.

Vysokou intenzitu tréninku pak dokazují záběry na Ikera Muniaina a Fernanda Llorenteho, kteří se opírají o svá kolena a vypadají absolutně vyčerpaně.

Marcelo Bielsa nedělá rozdíly

Je všeobecně známo, že takto pod Bielsou musí pracovat všichni hráči. Jedním z cvičení, která Bielsa v tréninku pravidelně používá, se nazývá „vražedná koule“. A je to tak vražedné, jak to zní. V rámci této hry chybí rozhodčí, zato na něm vždycky najdeme míč. Hráči proto po hřišti běhají bez jediné přestávky a to až do úplného vyždímání. Chtěli byste něco takového zažít?

Číst
Do Fortuna: Národní Ligy se dostala rezerva Slavie
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom...

Fotbal

Že po pár letech vedení jedním trenérem ztrácí tým motivaci a jiskru? Tak tohle neříkejte v Atleticu!

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama