Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Marcelo Bielsa povzbuzuje na tréninku Athletic Bilbaa, tohle byste jako hráči nechtěli zažít!

Marcelo Bielsa, trenér Athletic Bilbao má přezdívku “El Loco” (v českém jazyce “šílený”). Jedno z ojedinělých videí z tréninkové jednotky španělského týmu prozrazuje, jak se k ní dostal.

Marcelo Bielsa
Marcelo Bielsa od svých svěřenců vyžaduje vysokou intenzitu tréninků. / Zdroj: Flipboard

Ve videu je zachyceno, jak Marcelo Bielsa pobíhá po hřišti a řve na své hráče, aby je přiměl hrát v co nejvyšší intenzitě. Povzbuzování samozřejmě doprovází i několik peprných slovíček.

Při sledování tohoto videa je velmi snadné zapomenout na to, že se jedná pouze o trénink.

Vysokou intenzitu tréninku pak dokazují záběry na Ikera Muniaina a Fernanda Llorenteho, kteří se opírají o svá kolena a vypadají absolutně vyčerpaně.

Marcelo Bielsa nedělá rozdíly

Je všeobecně známo, že takto pod Bielsou musí pracovat všichni hráči. Jedním z cvičení, která Bielsa v tréninku pravidelně používá, se nazývá “vražedná koule”. A je to tak vražedné, jak to zní. V rámci této hry chybí rozhodčí, zato na něm vždycky najdeme míč. Hráči proto po hřišti běhají bez jediné přestávky a to až do úplného vyždímání. Chtěli byste něco takového zažít?

  Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom...

Fotbal

Že po pár letech vedení jedním trenérem ztrácí tým motivaci a jiskru? Tak tohle neříkejte v Atleticu!

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama