Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Real Madrid chce z La Ligy utéct do Premier League

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom při 26 příležitostech. 

real-madrid-uvodni
Real Madrid by mohl v budoucnosti působit v Premier League. / Zdroj: Anadolu Agency

Real Madrid nicméně není spojený jak s ligou, tak i s jejím prezidentem Javierem Tebasem. Ten totiž souhlasil s investicemi od společnosti CVC, která se pokouší získat co nejvyšší podíl na soutěži.

Tebasův odpor k evropské Super Lize je přitom jenom takovou špičkou ledovce. Vzhledem ke své nespokojenosti se přitom Real Madrid snaží hledat nějaké místo, kam by mohl přesídlit. Podle deníku Mundo Deportivo je přitom nejpravděpodobnějším kandidátem právě Premier League.

Dostupné zprávy naznačují, že Premier League je pro prezidenta klubu Pereze volbou číslo jedna. I díky vysokým příjmům z televizních práv.

Další možnosti pro Real Madrid

Perez samozřejmě kouká i po dalších možnostech. Hodně se skloňuje Serie A i Bundesliga, ovšem to hlavně z toho důvodu, kdyby se s Premier League nedohodl.

Největším problémem podle všeho je Brexit. Prezident klubu naopak nevidí žádný problém v přestěhování týmu, což komentoval i na Twitteru. Není ovšem jasné, zdali by se Real na Ostrovy nemusel stěhovat (a týmy by létaly do Madridu) nebo zdali již má vyhlédnuté nějaké řešení pro stěhování klubu.

Ať tak nebo tak, jak jsme pocítili během letního přestupového období, peníze hýbou světem a pokud Real někde dostane lepší podmínky, než dostává v La Lize, pravděpodobnost jeho přesídlení do jiné ligy může být vysoká.

Číst
Ronaldo a rušno kolem něj. Opustí během léta Manchester United ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Real Madrid si vyhlédl novou posilu. Přestup Aurélie Tchouaméniho ho vyjde na 100 milionů eur, tedy na 2,47 miliardy korun.

Fotbal

Hvězdný útočník Kylian Mbappé prodloužil s PSG smlouvu o další tři roky a to i navzdory faktu, že z klubu chtěl přes léto přestoupit...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama