Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Real Madrid chce z La Ligy utéct do Premier League

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom při 26 příležitostech. 

real-madrid-uvodni
Real Madrid by mohl v budoucnosti působit v Premier League. / Zdroj: Anadolu Agency

Real Madrid nicméně není spojený jak s ligou, tak i s jejím prezidentem Javierem Tebasem. Ten totiž souhlasil s investicemi od společnosti CVC, která se pokouší získat co nejvyšší podíl na soutěži.

Tebasův odpor k evropské Super Lize je přitom jenom takovou špičkou ledovce. Vzhledem ke své nespokojenosti se přitom Real Madrid snaží hledat nějaké místo, kam by mohl přesídlit. Podle deníku Mundo Deportivo je přitom nejpravděpodobnějším kandidátem právě Premier League.

Dostupné zprávy naznačují, že Premier League je pro prezidenta klubu Pereze volbou číslo jedna. I díky vysokým příjmům z televizních práv.

Další možnosti pro Real Madrid

Perez samozřejmě kouká i po dalších možnostech. Hodně se skloňuje Serie A i Bundesliga, ovšem to hlavně z toho důvodu, kdyby se s Premier League nedohodl.

Největším problémem podle všeho je Brexit. Prezident klubu naopak nevidí žádný problém v přestěhování týmu, což komentoval i na Twitteru. Není ovšem jasné, zdali by se Real na Ostrovy nemusel stěhovat (a týmy by létaly do Madridu) nebo zdali již má vyhlédnuté nějaké řešení pro stěhování klubu.

Ať tak nebo tak, jak jsme pocítili během letního přestupového období, peníze hýbou světem a pokud Real někde dostane lepší podmínky, než dostává v La Lize, pravděpodobnost jeho přesídlení do jiné ligy může být vysoká.

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Přestupní období většiny evropských soutěží pomalu končí a týmy tak mohou rekapitulovat, komu se jak na přestupním trhu dařilo. Ohledně prodeje hráčů byla z...

Fotbal

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Fotbal

Veřejné vyzývání k očkování proti Covid-19 se sice nenosí, protože v epidemií rozpolcené společnosti se vždycky najdou nějací odpůrci, trenér Brightonu se do toho...

Fotbal

Marcelo Bielsa, trenér Athletic Bilbao má přezdívku "El Loco" (v českém jazyce "šílený"). Jedno z ojedinělých videí z tréninkové jednotky španělského týmu prozrazuje, jak...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama