Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Basket

KONEC V CHICAGU! SATORANSKÝ MÍŘÍ DO NEW ORLEANS!

Po dvou letech čeká nejlepšího českého basketbalistu změna! Tomáš Satoranský míří do New Orleans Pelicans, do klubu, který je postavený okolo mladých talentů Brandona Ingrama a Ziona Williamsona. Místo něj a Garretta Templa míří do Chicaga Lonzo Ball.

KONEC V CHICAGU! SATORANSKÝ MÍŘÍ DO NEW ORLEANS!
KONEC V CHICAGU! SATORANSKÝ MÍŘÍ DO NEW ORLEANS! ( zdroj: On Tap Sports Net)

Hlavní postavou trejdu není až tak český hráč, jako spíše oblíbenec Ball. Bulls touží po návratu na přední příčky a třiadvacetiletý mladík má být ten, který jim s jejich ambicemi pomůže. Za následující čtyři sezony si v dresu Chicaga přijde na 85 milionů dolarů.

Zato kapitánovi české reprezentace jeho nový desetimilionový kontrakt zůstane. On by měl být v týmu Pelikánů ten, který ve svých devětadvacetiletech dodá hře klid a zkušenost. Mezi jeho nové spoluhráče patří například Kanaďan Nickeil Alexander-Walker, mladičký skokan Jaxson Hayes nebo třeba nově příchozí litevský podkošový hráč Jonas Valančiunas.

Týmu šéfuje čtyřicetiletý trenérský bažant Willie Green, který jako hráč působil ve Philadelphii nebo LA Clippers.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama