Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Wayne Rooney podal žalobu na ženy, které se s ním polonahé fotily po jednom z flámů

Wayne Rooney opět rozčeřil vody anglického veřejného života, tentokrát však trošku jiným způsobem, než jsme zvyklí. 

wayne-rooney
Wayne Rooney opět rozčeřil vody britského veřejného života. / Zdroj: Daily Mail

Wayne Rooney sice opět propařil noc se zástupem mladých dívek, přičemž alkohol tekl proudem, z nevěry ovšem tentokrát nejspíše podezřelý nebude. A to i přestože na veřejnost prosákly početné fotografie.

Na fotografiích je Wayne Rooney zachycen, kterak spí na židli v hotelovém pokoji. Problém byl v tom, že trojice dívek, s nimiž se na pokoj dostal po předešlé “pařbě” v luxusním klubu Chinawhite během jeho spánku pózovala u jeho osoby a fotografie sdílela na Snapchat.

Dívky jsou u Rooneyho foceny v několika pózách. Asi nejzajímavější je fotografie, na které jedna dívka ukazuje svůj holý zadek.

Wayne Roone je známý bouřlivák

Zatím není přesně známo, kvůli čemu chce Rooney dívky žalovat. Protože je však Wayne Rooney známý bouřlivák, asi se není čemu divit. Rooneyho kvůli jeho nočním eskapádám a nevěrám chtěla už několikrát opustit jeho manželka, se kterou má celkem 4 syny. Je dost možné, že i nyní to má u své ženy nakloněné a žalobou se snaží zachránit situaci.

wayne-rooney

Wayne Rooney po pařbě. / Zdroj: Snapchat

  Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Přestupní období většiny evropských soutěží pomalu končí a týmy tak mohou rekapitulovat, komu se jak na přestupním trhu dařilo. Ohledně prodeje hráčů byla z...

Fotbal

Anglická policie oznámila, že obvinila francouzského fotbalového obránce Manchesteru City Benjamina Mendyho ze znásilnění a sexuálního útoku. Po dobu vyšetřování byl klubem suspendován.

Fotbal

Obrovskému skandálu v posledních dnech čelí norský prvoligový klub SK Brann. Hráči tohoto týmu pořádali orgie na vlastním stadionu. Nachytaly je při tom bezpečností...

Fotbal

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama