Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Senzace v tenisovém turnaji na OH: Jednička skončila v prvním kole

Olympijský tenisový turnaj začal obrovskou senzací. Jednička turnaje Ashleigh Bartyová totiž v prvním kole nestačila na Saru Sorribes Tormo, které nevzala ani set!

sara-sorribes-tormo
Sara Sorribes Tormo v prvním kole vyřadila jedničku turnaje Ashleigh Bartyovou.

Turnajová jednička Ashleigh Bartyová se v úvodu zápasu dostala do obrovského bodového manka, po pár minutách prohrávala 4:1 a první set už zvrátit nedokázala.

V druhém setu Bartyová bojovala o něco přesvědčivěji, avšak nezvládla dva brejky Sorribes Tormové v závěru zápasu. Konečný výsledek 4:6 a 3:6 pak znamená, že Bartyová v Tokiu končí.

Sara Sorribes Tormo jako obrovská outsiderka

Sara Sorribes Tormová po zápase neskrývala obrovské nadšení. Aby také ne, do zápasu vstupovala jako obrovská outsiderka. Před zápasem dosahoval kurz na její výhru 7,22.

Sara Sorribes Tormo je španělská tenistka, která se v současné chvíli nachází na 48. místě žebříčku WTA. Čtyřiadvacetiletá Sara Sorribes Tormo je ve dvouhře držitelkou 1 WTA titulu a 10 ITF titulů. Poslední úspěch však napovídá, že by jich mohla mít mnohem víc.

Číst
Bývalá nejlepší tenistka světa čeká druhé miminko
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama