Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Senzace v tenisovém turnaji na OH: Jednička skončila v prvním kole

Olympijský tenisový turnaj začal obrovskou senzací. Jednička turnaje Ashleigh Bartyová totiž v prvním kole nestačila na Saru Sorribes Tormo, které nevzala ani set!

sara-sorribes-tormo
Sara Sorribes Tormo v prvním kole vyřadila jedničku turnaje Ashleigh Bartyovou.

Turnajová jednička Ashleigh Bartyová se v úvodu zápasu dostala do obrovského bodového manka, po pár minutách prohrávala 4:1 a první set už zvrátit nedokázala.

V druhém setu Bartyová bojovala o něco přesvědčivěji, avšak nezvládla dva brejky Sorribes Tormové v závěru zápasu. Konečný výsledek 4:6 a 3:6 pak znamená, že Bartyová v Tokiu končí.

Sara Sorribes Tormo jako obrovská outsiderka

Sara Sorribes Tormová po zápase neskrývala obrovské nadšení. Aby také ne, do zápasu vstupovala jako obrovská outsiderka. Před zápasem dosahoval kurz na její výhru 7,22.

Sara Sorribes Tormo je španělská tenistka, která se v současné chvíli nachází na 48. místě žebříčku WTA. Čtyřiadvacetiletá Sara Sorribes Tormo je ve dvouhře držitelkou 1 WTA titulu a 10 ITF titulů. Poslední úspěch však napovídá, že by jich mohla mít mnohem víc.

  Olympijská šampionka Wilsonová skončila v nemocnici kvůli Covid-19, i přestože byla očkovaná
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama