Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Senzace v tenisovém turnaji na OH: Jednička skončila v prvním kole

Olympijský tenisový turnaj začal obrovskou senzací. Jednička turnaje Ashleigh Bartyová totiž v prvním kole nestačila na Saru Sorribes Tormo, které nevzala ani set!

sara-sorribes-tormo
Sara Sorribes Tormo v prvním kole vyřadila jedničku turnaje Ashleigh Bartyovou.

Turnajová jednička Ashleigh Bartyová se v úvodu zápasu dostala do obrovského bodového manka, po pár minutách prohrávala 4:1 a první set už zvrátit nedokázala.

V druhém setu Bartyová bojovala o něco přesvědčivěji, avšak nezvládla dva brejky Sorribes Tormové v závěru zápasu. Konečný výsledek 4:6 a 3:6 pak znamená, že Bartyová v Tokiu končí.

Sara Sorribes Tormo jako obrovská outsiderka

Sara Sorribes Tormová po zápase neskrývala obrovské nadšení. Aby také ne, do zápasu vstupovala jako obrovská outsiderka. Před zápasem dosahoval kurz na její výhru 7,22.

Sara Sorribes Tormo je španělská tenistka, která se v současné chvíli nachází na 48. místě žebříčku WTA. Čtyřiadvacetiletá Sara Sorribes Tormo je ve dvouhře držitelkou 1 WTA titulu a 10 ITF titulů. Poslední úspěch však napovídá, že by jich mohla mít mnohem víc.

Číst
Egypt projevil zájem o pořádání Letních olympijských her 2036, jednalo by se o první OH v Africe
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kapitán a lídr gabonské reprezentace Pierre-Emerick Aubameyang se vrací z Afrického poháru národů zpět do Arsenalu. Vinu na tom nesou potíže se srdcem, které...

Ostatní

Po více než šesti týdnech se vrátili z Antarktické expedice na Mt.Vinson a jižní pól domů do České republiky čeští polárníci Petr Horký a...

Fotbal

Cristiano Ronaldo uvedl, že jeho fotbalovými vzory byli brazilské legendy Ronaldinho a Ronaldo Nazario. Zároveň však nezapomněl zavtipkovat o tom, že vyhrál více individuálních...

Fotbal

Dva nejdražší hráči současnosti budou s největší pravděpodobností v nejbližší době měnit dres. Zatímco u Kyliana Mbappého to bude nejspíše zadarmo, jelikož mu končí...

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama