Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Záložník Atletica Madrid Marcos Llorente požádal svou přítelkyni o ruku přímo na hřišti

Záložník Atletica Madrid, který svého času hrával také za Real, požádal svou přítelkyni o ruku přímo na stadionu Wanda Metropolitano.

marcos-llorente-zadost
Marcos Llorente požádal svou přítelkyni o ruku hodně netradičním způsobem. / Zdroj: WT8

Šestadvacetiletý fotbalista před žádostí o sňatek nechal na velkoplošné televizi přehrát sestřih svých nejlepších gólů. Poté si klekl na koleno, ukázal prstýnek a vybalil svoji žádost.

Dlouholetá přítelkyně Patricia Noarbe tuto událost popsala jako „speciální moment, kterému ani nemůže uvěřit“. Na otázku svého milého přitom samozřejmě odvětila „ano“.

Video se žádostí o ruku Patricia Noarbe nakonec sdílela také na Instagramu. Díky němu můžete klíčový okamžik Marcose Llorenteho shlédnout také. Video je dlouhé přesně 9:06 minut a obsahuje jak záběry zamilované dvojice, tak i sestřihy z Llorenteho nejlepších gólů.

Do roka a do dne tedy Marcos Llorente bude ženatý.

https://www.instagram.com/tv/CRbtZQ7B1X2/?utm_source=ig_web_copy_link

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Že po pár letech vedení jedním trenérem ztrácí tým motivaci a jiskru? Tak tohle neříkejte v Atleticu!

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama