Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Diego Costa je podezřelý z účasti na sázkových podvodech

Diego Costa, bývalý hráč Chelsea a Atletico Madrid se ocitl uprostřed sázkového skandálu, který se v posledních dnech vytrvale řeší v Brazílii.

diego-costa
Diego Costa se měl účastnit organizovaného zločinu. / Zdroj: iNews

Národní noviny napsali, že Costa patří mezi lidi, které začali vyšetřovat policejní detektivové z jeho rodné země Sergipe kvůli sázkovému skandálu.

Skutečnost, že je dvaatřicetiletý hráč vyšetřován, potvrdily i místní úřady, ačkoliv ze zřejmých důvodů neprozradily jeho jméno.

Předmětem vyšetřování se stalo praní špinavých peněz a devizových podvodů. Vše by se přitom mělo točit okolo sázení na stránkách Esportnet.

Skončí Diego Costa ve vězení?

Operace dostala kódové označení „Rozptýlení“. V její první fázi, která začala 3. března tohoto roku, byly zajištěny dokumenty a elektronické vybavení, které umožnilo další vyšetřování. Dále byla zabavena finanční hotovost v hodnotě přibližně 40 milionů korun.

V závislosti na první fázi vyšetřování bylo možné identifikovat další platformy, na kterých zločinci operovali. Mimo jiné přitom měla vyjít najevo také účast známého fotbalisty.

Do dnešní doby bylo vydáno celkem sedm zatykačů. Zdali mezi nimi byl také zatykač na Diego Costu zatím není známo.

Číst
Švýcarský reprezentant Granit Xhaka je podezřelý ze sázkového podvodu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Suverénní výkon liverpoolských fotbalistů v první půli semifinále FA Cupu proti Manchesteru City přinesl svěřencům trenéra Jürgena Kloppa po deseti letech možnost zahrát si...

Fotbal

Oznámení ruského miliardáře Romana Abramoviče o prodeji Chelsea přišlo před pár hodinami, přesto se však už našli někteří zájemci o koupi. Mezi nimi figuruje...

Nezařazené

Tvrdé sankce, které nyní padají na Rusko a některé ruské oligarchy, se dotýkají už i majitele londýnské Chelsea Romana Abramoviče. Ačkoli jeho osoba na...

Fotbal

Prohra fotbalového Palmeiras ve finále klubového MS měla dohru. V Sao Paulu vypukly nepokoje mezi fanoušky, jeden člověk při nich zemřel.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama