Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Conor McGregor představil svou novou jachtu Lamborgini, zaplatil za ní 77 milionů

Třiatřicetiletý UFC zápasník si spravil chuť po nedávno prohraném zápasu s Dustinem Poirierem, ve kterém špatně došlápl a zlomil si kotník. Koupil si jachtu od Lamborgini v hodnotě přes 77 milionů korun.

Lamborgini

O nákupu luxusní jachty Conor McGregor informoval na své instagramovém účtu, kde rovnou nadílel i několik fotografií. A nutno dodat, že jeho nový “vodní dělo” na nich vypadá více než lákavě (viz. galerie níže).

Jachta patří mezi 63 jacht “The Tecnomar”, které budou vyrobeny s odkazem na jeho vlastní značku whisky Proper No.12. Jachta má přitom právě číslo 12.

Jachta má hranatý futuristický design a světlomety ve tvaru písmena Y a je vybavena soukromou jídelnou a ložnicí. Interiér jachty je inspirovaný Lamborghini Miura a Countach ze šedesátých a sedmdesátých let minulého století.

Podle serveru Forbes má Conor McGregor majetek v hodnotě 1,045 miliardy korun.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama