Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Conor McGregor představil svou novou jachtu Lamborgini, zaplatil za ní 77 milionů

Třiatřicetiletý UFC zápasník si spravil chuť po nedávno prohraném zápasu s Dustinem Poirierem, ve kterém špatně došlápl a zlomil si kotník. Koupil si jachtu od Lamborgini v hodnotě přes 77 milionů korun.

Lamborgini

O nákupu luxusní jachty Conor McGregor informoval na své instagramovém účtu, kde rovnou nadílel i několik fotografií. A nutno dodat, že jeho nový “vodní dělo” na nich vypadá více než lákavě (viz. galerie níže).

Jachta patří mezi 63 jacht “The Tecnomar”, které budou vyrobeny s odkazem na jeho vlastní značku whisky Proper No.12. Jachta má přitom právě číslo 12.

Jachta má hranatý futuristický design a světlomety ve tvaru písmena Y a je vybavena soukromou jídelnou a ložnicí. Interiér jachty je inspirovaný Lamborghini Miura a Countach ze šedesátých a sedmdesátých let minulého století.

Podle serveru Forbes má Conor McGregor majetek v hodnotě 1,045 miliardy korun.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama