Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Největší návrat v historii sportu! Conor McGregor se chystá zpět do ringu

Conor McGregor po zlomenině nohy v zápase s Dustinem Porierem dostal od lékařů povolení trénovat.

Conor McGregor
Conor McGregor má zaděláno na pořádný průšvih. / Zdroj: Fórum Sport

Conor McGregor tak okamžitě začal trénovat a dřít na to, aby se mohl brzy vrátit také do ringu. O svém záměru stát se opět jedním z nejnebezpečnějších MMA zápasníků informoval na svém Instagramu.

Conor McGregor do této chvíle pochopitelně nebyl zcela bez tréninku, zkoušel například boxovat, některé aktivity však musely jít zcela stranou.

Conor McGregor opět v plném tréninku

„Poprvé jsem se vrátil zpět na lapy. Je to paráda. Jak řekl můj dobrý kamarád Arnold Schwarzenegger: Budu zpátky, děv.. Budu zpátky a pomstím se. Děkuji lékařům a mému týmu, že jsem se po operaci dostal tak daleko. Je potřeba dělat to, co mi jde nejlépe. Připravte se na největší návrat v historii sportu“, nechal se slyšet McGregor.

Conor McGregor odhaduje, že dostat se do ucházejícího zápasového tempa mu bude trvat přibližně dva měsíce. Tzn. že do ringu by se mohl dostat už zkraje příštího roku.

Ze zlomené nohy si přitom vůbec nic nedělá, odborníci ovšem často zmiňují, že toto zranění by mohl být skutečný problém. Uvidíme, jak se s tím McGregor popere.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

MMA zápasník Conor McGregor se opět dostal do problémů. Za nebezpečnou jízdu v centru Dublinu ho zatkla policie.

Fotbal

Oznámení ruského miliardáře Romana Abramoviče o prodeji Chelsea přišlo před pár hodinami, přesto se však už našli někteří zájemci o koupi. Mezi nimi figuruje...

MMA

Conor McGregor se po posledním nešťastném zápase, ve kterém si zlomil nohu při nakopnutí svého soupeře, chystá zpět do ringu. A mělo by se...

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama