Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Syn italského trenéra Roberta Manciniho přišel kvůli nepokojům spojeným s finále EURO 2020 o své místo na tribunách

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

roberto-mancini
Zdroj: Sport Aktuálně

Kromě toho, že Angličané ve finále prohráli, což se na Ostrovech rovná téměř národní tragédii, zápas doprovázely také rozsáhlé nepokoje. Během nich byl přepaden jezdec Formule 1 Lando Norris, který přišel o hodinky za jeden milion korun. Své si ovšem zažil také syn italského trenéra Roberta Manciniho.

Jak uvedl Andrea Mancini, na tribunách bylo pěkně horko a kvůli tlačenici a nepřehledné situaci se nedostal na své místo. První poločas tak zápas sledoval ze schodů, v druhém poločase si pak údajně našel nové místo.

Během násilností spojených s finále EURO 2020 bylo zadrženo celkem 86 lidí, což podle všeho stále není všechno. Britská policie se dále snaží identifikovat výtržníky, kteří prolomili bariéry a násilím vnikli na stadion.

Anglie ve finále EURO 2020 prohrála 2:1 na penalty. V penaltovém rozstřelu dokonce vedla, ovšem poté přišla série tří neproměněných penalt a bylo vymalováno.

Číst
TOP 5 nejdražších přestupů v historii
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

EURO

Itálie se ve finále EURO 2020 potká s Anglií a to je, alespoň z jedné strany, příslib nádherného fotbalu. Itálie praktikuje velice živý fotbal s rychlým přechodem...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama