Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Syn italského trenéra Roberta Manciniho přišel kvůli nepokojům spojeným s finále EURO 2020 o své místo na tribunách

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

roberto-mancini
Zdroj: Sport Aktuálně

Kromě toho, že Angličané ve finále prohráli, což se na Ostrovech rovná téměř národní tragédii, zápas doprovázely také rozsáhlé nepokoje. Během nich byl přepaden jezdec Formule 1 Lando Norris, který přišel o hodinky za jeden milion korun. Své si ovšem zažil také syn italského trenéra Roberta Manciniho.

Jak uvedl Andrea Mancini, na tribunách bylo pěkně horko a kvůli tlačenici a nepřehledné situaci se nedostal na své místo. První poločas tak zápas sledoval ze schodů, v druhém poločase si pak údajně našel nové místo.

Během násilností spojených s finále EURO 2020 bylo zadrženo celkem 86 lidí, což podle všeho stále není všechno. Britská policie se dále snaží identifikovat výtržníky, kteří prolomili bariéry a násilím vnikli na stadion.

Anglie ve finále EURO 2020 prohrála 2:1 na penalty. V penaltovém rozstřelu dokonce vedla, ovšem poté přišla série tří neproměněných penalt a bylo vymalováno.

Číst
Do Fortuna: Národní Ligy se dostala rezerva Slavie
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

EURO

Tohle se zdá poměrně drzé. Rusko se i přes holý fakt, že bylo kvůli invazi na Ukrajinu vyloučeno z mezinárodního fotbalu, dál hlásí na...

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama